lekarz Jacek Lejko

Tego lekarza nie polecam . Dziś moja mama była u niego z wysokim ciśnieniem rzędu 209/100 oraz z podejrzeniem stanu przedzawałowego. ( z uciskiem klatki piersiowej i dusznościami) Niestety nie było w przychodni jej lekarza prowadzącego więc została skierowana do tego Pana. Lekarz zmierzył jej tylko ciśnienie i wręczył skierowanie do szpitala. Nie interesował go stan jej zdrowia . Nie zainteresował się czy moja mam jest w stanie dojść do szpitala... Życie pacjentów jest mu obojętne. Nie wysłał jej nawet na ekg , które w przychodni jest... Brak słów.. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTE U TEGO PANA.."

SZCZERZE NIE POLECAM!!!! PRZEZ 1,5 MIESIĄCA PRZYCHODZENIA DO PORADNI Z CORAZ BARDZIEJ CHORYM DZIECKIEM - DR LEJKO TWIERDZIŁ IŻ TO TYLKO WIRUS (W ZWIĄZKU Z TYM SYROPKI NA WIRUSY I DO NOSKA) A PO 1,5 MIESIĄCU DZIECKO WYLĄDOWAŁO NA 1,5 TYGODNIA W SZPITALU Z POWAŻNYM ZAPALENIEM PŁUC !!! WYSTARCZYŁOBY ZROBIĆ ZDJĘCIE RTG.... MIMO DOBREGO PODEJŚCIA DO DZIECI - ODRADZAM !!!!!

SZCZERZE NIE POLECAM!!!!

Jak najbardziej polecam ❤kompetentny i rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny. Moje dzieci go uwielbiają

wspanialy lekarz, godny polecenia. Wspanialy kontakt z dzieckiem, kompleksowa analiza, kontakt o kazdej porze, czlowiek ktory sluzy pomoca i nie przepisuje antybiotykow na wszelki wypadek

wspaniały człowiek pracuje w przychodni Mirmed. Zadowolona mama Asi zam. Ul. Anny Tomaszów Maz.

Kompetentny, profesjonalny a przede wszystkim ludzki. Nic dodać nic ująć. Plecam

Klasa sama dla siebie. Troskliwy, przejmujący się pracą. Dba o rozwój zawodowy.

Klasa sama dla siebie. Troskliwy, przejmujący się pracą. Dba o rozwój zawodowy.

bardzo kompetentny lekarz - zamin postawi diagnozę dot. konkretnej choroby wyklucza wszystki inne!

takich lekarzy nam brak, a szczególnie że wyprowadził się z naszej miejscowości do Tomaszowa jedyna pociecha że tamte pociechy mogą spać spokojnie mając takiego lekarza w pobliżu

Wyjątkowo uprzejmy i kompetentny, gorąco polecam innym.

Wyjątkowo uprzejmy i kompetentny, gorąco polecam innym.