Tego lekarza nie polecam . Dziś moja mama była u niego z wysokim ciśnieniem rzędu 209/100 oraz z podejrzeniem stanu przedzawałowego. ( z uciskiem klatki piersiowej i dusznościami) Niestety nie było w przychodni jej lekarza prowadzącego więc została skierowana do tego Pana. Lekarz zmierzył jej tylko ciśnienie i wręczył skierowanie do szpitala. Nie interesował go stan jej zdrowia . Nie zainteresował się czy moja mam jest w stanie dojść do szpitala... Życie pacjentów jest mu obojętne. Nie wysłał jej nawet na ekg , które w przychodni jest... Brak słów.. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTE U TEGO PANA.."

Jak najbardziej polecam ❤kompetentny i rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny. Moje dzieci go uwielbiają

wspanialy lekarz, godny polecenia. Wspanialy kontakt z dzieckiem, kompleksowa analiza, kontakt o kazdej porze, czlowiek ktory sluzy pomoca i nie przepisuje antybiotykow na wszelki wypadek

SZCZERZE NIE POLECAM!!!! PRZEZ 1,5 MIESIĄCA PRZYCHODZENIA DO PORADNI Z CORAZ BARDZIEJ CHORYM DZIECKIEM - DR LEJKO TWIERDZIŁ IŻ TO TYLKO WIRUS (W ZWIĄZKU Z TYM SYROPKI NA WIRUSY I DO NOSKA) A PO 1,5 MIESIĄCU DZIECKO WYLĄDOWAŁO NA 1,5 TYGODNIA W SZPITALU Z POWAŻNYM ZAPALENIEM PŁUC !!! WYSTARCZYŁOBY ZROBIĆ ZDJĘCIE RTG.... MIMO DOBREGO PODEJŚCIA DO DZIECI - ODRADZAM !!!!!

SZCZERZE NIE POLECAM!!!!

wspaniały człowiek pracuje w przychodni Mirmed. Zadowolona mama Asi zam. Ul. Anny Tomaszów Maz.

Klasa sama dla siebie. Troskliwy, przejmujący się pracą. Dba o rozwój zawodowy.

Klasa sama dla siebie. Troskliwy, przejmujący się pracą. Dba o rozwój zawodowy.

Kompetentny, profesjonalny a przede wszystkim ludzki. Nic dodać nic ująć. Plecam

Witam ! bardzo długo poszukiałam lekarza w Tomaszowie dla moich smyków i po wizycie Pana Doktora jestem już pena, ze to on zostanie naszym lekarzem!!! Pan doktor miły, uprzejmy, złapał fantastyczny kontakt z chłopcami... nawet się wciagnął w zabawę z jednym, wytłumaczył dokladnie dlaczego jakie leki, odpowiedział wyczerpujaco na moje pytania, posiecil nam duzo czasu... Polecam gorąco!!!

Witam !
Polecam gorąco!!!

takich lekarzy nam brak, a szczególnie że wyprowadził się z naszej miejscowości do Tomaszowa jedyna pociecha że tamte pociechy mogą spać spokojnie mając takiego lekarza w pobliżu

bardzo kompetentny lekarz - zamin postawi diagnozę dot. konkretnej choroby wyklucza wszystki inne!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Tomaszów Mazowiecki"?

Słowackiego 22
97-200 Tomaszów Mazowiecki