lekarz Jacek Machalica

Super specjalista. Bardzo uprzejmy lekarz odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Po jego operacji żylaków prawej nogi w 2018 r ani śladu po zabiegu.

Dziękuję Panu za serdeczne podejście do mnie jako pacjenta, trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Pozdrawiam serdecznie i polecam Pana Doktora.

Ten Dr jest najkepszy z najlepszych!!!Czlowiek o wielkim sercu,kompetentny,mily,wrazliwy.Jestem pelba podziwu dla Niego za to co zrobil i robi dla mnieJestem mu serdecznie wdzieczna

Dla mnie bardzo dobry lekarz w koncu uratowal mi zycie:) wiec mam za co dac 5 a bylo ze mna naprawde bardzo zle. Pozdrawiam Pana Doktora