lekarz Jacek Machnik

Chirurg ogólny

Super lekarz . Podejście do pacjenta , profesjonalizm , godny zaufania - wszystko na szóstkę. Swobodnie można z nim rozmawiać o swoim problemie ,wszystko spokojnie wyjaśni. Polecam tego lekarza każdemu kto ma problem chirurgiczny.

Bradzo sympatyczny i kompetentny lekarz, przeprowadzał u mnie dwa zabiegi chirurgiczne i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jego podejścia, profesjonalizmu no i przede wszystkim stosunku do pacjenta... do takich lekarzy, aż miło się chodzi na wizyty, chociaż niestety kolejki u Pana doktora są bardzo duże nieraz w przychodni po 2-3 godziny się wyczekałam no ale świadczy to tylko o jego profesjonalizmie i o tym, że ludzie obdarzają go zaufaniem skoro chcą się u niego leczyć :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bieruń"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Kalaciński sp. Chirurg
ul. Jarosława Dąbrowskiego 5c
Oświęcim
Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy
Hospicjum "Pomnik Mastu Oświęcim"
WYSOKIE BRZEGI 4A
ul. Żelazna
40-851 Katowice
Korczaka 11a
Tychy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Żwaków" Sp. z o.o.
ulica Aleja Bielska 130
43-100 Tychy