dr Jacek Maciej Marcinkowski

Tak berdzo szkoda ze pan doktor Marcinkowski nie pracuje w Przasnyszu.Kilka lat temu bardzo doktor man pomogl. Nie moglismy miec dzieci i doktor skierowal nas do specjalistow w Warszawie.Mimo ze leczylam sie w Warszawie to doktor bardzo czesto robil mi USG .Mimo ze wychodzil juz do domu po dyzurze lub odszedl od stolu operacyjnego nigdy nie odmowil mi badania . Nigdy nie wzial pieniedzy. Dzieki Panu Panie Doktorze po 8 latach leczenia mamy coreczkie. Dziekujemy ipozdrawiamy.(moze Pan czyta).

Wspaniały lekarz. Prowadził moje 2 ciąże z problemami(gdzie inny lekarz mówił że wszystko jest w porządku), ale dzięki niemu wszystko było ok.

Wspaniały lekarz. Prowadził moje 2 ciąże z problemami(gdzie inny lekarz
mówił że wszystko jest w porządku), ale dzięki niemu wszystko było ok.

polecam miły i wie co robić poszłam pierwszy raz i na pewno tam wróce

polecam miły i wie co robić poszłam pierwszy raz i na pewno tam wróce

Polecam tego lekarza jest bardzo kompetentny

Polecam tego lekarza jest bardzo kompetentny

tak lepiej nie mozna trafić "jesli coś będzie się działo proszę dzwonić"-daje ogromne poczucie bezpieczeństwa- kiedy czasem tylko tego brak jak martwisz sie o wszytsko czesto zupelnie nie potrzebnie i zaznaczam, że Pan doktor nie bierze pieniedzy.

niezwykły, mądry, dobry człowiek - nie sądziłam, że są TACY LEKARZE z powolania,wraca wiara w drugiego czlowieka dzieki takim ludziom jak Pan za spokuj, cierpliwosc,za nadzieje, za usmiech i za opieke dziekujemy z mezem i synkiem jackiem:)

Zgadzam się z opiniami poniżej, bardzo dobry lekarz. Czy ktoś wie, gdzie przyjmuje prywatnie w razie gdyby nie przyjmował w Poradni "K"?

Zgadzam się z opiniami poniżej, bardzo dobry lekarz.