3,6
3,6

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką oferuje pan Mądry. Wcześniej próbowałam dostać pomoc od terapeuty behawioralno-poznawczego i oprócz głupich rad, wyświechtanych frazesów z kobiecych pism i treści z książek typu "Jak w pięć minut stać się szczęśliwym?", nie otrzymałam kompleksowej opieki, empatii, ani tym bardziej głębszego poznania mojego przypadku. Natomiast pan Mądry podchodzi do mnie bardzo indywidualnie, personalnie, czuję, że to kontakt oparty na prawdziwej, realnej relacji. Terapia, owszem, konfrontuje z wieloma uczuciami, które zwykle staramy się zagłuszyć, ale jeśli stawimy im czoła, możemy pójść na przód. Nie wymagam od ...

Nie wymagam od terapeuty, żeby mnie wzmacniał, mówił, że świat należy do mnie. Według mnie, najważniejsze jest to, żeby złapać kontakt z realnością- swoją wewnętrzną, ale też zintegrować ją ze światem rzeczywistym.
Pan Mądry jest osobą niezwykle spokojną, opanowaną, wrażliwą i empatyczną w kontakcie, co jest dla mnie największym plusem.
Polecam wszystkim, którzy chcą poprawić jakość swojego życia psychicznego, a nie oczekują terapeutycznego reality show z fajerwerkami.

Pan Mądry podchodzi profesjonalnie i z dużą dozą ciepła do mnie; póki, co jestem zadowolony z podjętej terapii.

Flegmatyczność, która niektórzy nazywają opanowaniem albo wewnętrznym spokojem było po prostu nie do zniesienia. Powolny sposób wypowiedzi, cedzenie słów, przeplatane długimi pauzami i ziewnięciami - cóż. Może to ukończenie psychologii w trybie wieczorowym Na UJ nie było pasją? Wiedzę ma, ale personalnie jest to terapeuta, którego bym nie poleciła, gdyż oczekuję potocznie rzecz mówiąc "życia" i energii od terapeuty, tutaj dostane rozmemłanie. Nieśmiałość pana Mądrego też nie pomaga w nawiązaniu empatycznej relacji. Po kilku spotkaniach po prostu czułam się wyssana z energii i najzwyczajniej w świecie nie miałam ochoty mówić o swoim problemie. Osobiście nie polecam, pan Mądry może będzie dobrym terapeutą za kilka lat, na razie to młodziak świeżo po studiach i szkole psychoterapii... Brakuje mu zdecydowanie doświadczenia.

Pan Mądry wzbudza zaufanie, podchodzi do pacjenta z ogromną empatią i zrozumieniem. Polecam.

Pan Mądry jest bardzo inteligentny. Wyczuć, że życzliwy. Jednak narzuca, np. jeśli chodzi o długość trwania psychoterapii, częstotliwości spotkań, nawet przy wyraźnie odmiennym stanowisku pacjenta. Pobiera opłatę za sesje, na których nie mogło się być z powodów np. zawodowych i zapowiedzianych z parotygodniowym wyprzedzeniem.

Polecam wszystkim, którzy oczekują trwałej zmiany i są gotowi do podjęcia trudów, z jakimi niewątpliwie wiąże się terapia.

Generalnie, to po każdej wizycie jestem bardziej przybita i mam ochotę pogadania z kimś innym na temat wizyty.