lekarz Jacek Magierowski

Endokrynolog, Ginekolog

Tak ma pani rację ten lekarz chce by przyjmować prywatnie zrobilam badania i zlecił następne i w końcu rezygnuje bo ile można chodzić nie stać mnie płacić wizyty po to żeby se chodzić ma pani rację .

kompetentny ,uprzejmy w czasie wizyt mam wykonane wszystkie potrzebne badania polecam na każde pytanie odpowiada na wszystkie pytania ,podpisuję się pod komentarzami pozytywnymi

Długo szukałam lekarza, który będzie miał czas i chęć opowiedzieć mi o wszyskich możliwościach leczenia, wyjaśni krok po kroku dlaczego dane sytuacje chorobowe mają miejsce, co mogę zmienić sama a co trzeba wspomagać lekami. Mało, który lekarz tak dokładnie ale i zrozumiale potrafi wytłumaczyć zawiłe pojęcia medyczne. Wiadomo, ciężko jest znać odpowiedzi na wszystkie pytania ale ogromną wartością jest umieć wybrnąć z każdego i pokierować pacjenta najlepszą dla Niego drogą. Pacjentka w jego gabinecie czuje się zaopiekowana przez fachowca mającego niesamowicie ludzkie i normalne - wspaniałe w dzisiejszych zabieganych czasach podejście. Polecam każdej i każdemu kto jeszcze sie zastanawia nad wyborem lekarza. Nie zamienię Doktora na żadnego innego. Gorąco polecam!

Gorąco polecam. W ciągu jednej wizyty miałam nie tylko wszystkie badania, ale również informacje na temat co mogę poprawić sama w codziennym życiu żeby lepiej się czuć. Dodatkowo jako endokrynolog może znacznie więcej pomóc kontrolując poziomy hormonów które zbadałam. Nie jest to tanie bo badania robi się w laboratorium... które się w tym wyspecializowało. Musiałam zostać razem z koleżanką dłużej w Polsce ale warto skoro taka różnica. Wcześniej miałam lekarza w Warszawie ale teraz wiem że nic nie tracę a nawet jestem spokojniejsza, wcześniej nikt nie zwracał uwagi na to ...

Gorąco polecam.
Musiałam zostać razem z koleżanką dłużej w Polsce ale warto skoro taka różnica.
Wcześniej miałam lekarza w Warszawie ale teraz wiem że nic nie tracę a nawet jestem spokojniejsza, wcześniej nikt nie zwracał uwagi na to co jem lub jak pracuje.

Od początku właśnie doktor Magierowski prowadził moją ciąże. Jest osoba bezpośrednią - ja to sobie cenię- Potwierdzam wcześniejsze pozytywne opinie bo odpowiada na wszystkie pytania. jak słyszę ze ludzie narzekają na to ze czekają w kolejce do lekarza.. to nie rozumiem bo nie da się przewidzieć ile będzie trwać wizyta bo to nie zmiana opon -a ostatnio tez tam czekałam mimo uzgodnionego terminu. zapracowanym ludziom polecam więcej spokoju. Pozdrawiam i polecam ostatnio córka podczas wizyty w kraju również udała się na wizytę, która bardzo ceni ze względu na zakres badania i lekarza które ceni i dobrze zna.

pan doktor kawał konowała nie podchodzi do pacjenta normalnie przepisuje drogie leki i badania i tylko by chciał przyjmowac pacjenta prywatnie totalna olewka

To na pewno nie jest dobry lekarz miałam z nim styczność nawet napisałam na niego skargę szkoda pieniędzy na tego lekarza w skrócie na jednej z wizyt powiedział że nie jest przygotowany na moja chorobę dzisiaj i że jak przyjdę następnym razem to się przygotuje szkoda słów nie polecam

Niestety byłam dziś na wizycie u tego "lekarza". Na wizytę zostałam umówiona w lipcu na termin listopadowy w Szpitalu NFZ na Medyków w Katowicach. Wizytę miałam umówioną na godzinę 10. lekarz do gabinetu wszedł o 10.30.. następnie przez ok 40 minut rozmawiał w gabinecie przez telefon komórkowy. Do gabinetu weszłam jako 4 pacjentka, bo 3.5h oczekiwania na swoją kolej. Od razu dostałam upomnienie, że dlaczego nie mam zrobionych badań (wzrost, waga i ciśnienie). Powiedziałam, że nikt mnie o tym nie uprzedził, bo to była moja pierwsza wizyta. Skierowano mnie do ...

Od razu dostałam upomnienie, że dlaczego nie mam zrobionych badań (wzrost, waga i ciśnienie). Powiedziałam, że nikt mnie o tym nie uprzedził, bo to była moja pierwsza wizyta. Skierowano mnie do pokoju pielęgniarek, w między czasie lekarz przyjął kolejną pacjentkę.
Po powrocie do gabinetu, lekarz rozpoczął zbierać wywiad... Nie wspominając o tym, że w gabinecie przebywała jeszcze studentka. A nie zostałam zapytana, czy się zgadzam na jej obecność czy nie. Wracając do wywiadu został on przeprowadzony bardzo niechlujnie. Za każdym razem jak zaczęłam o czymś mówić, lekarz mi przerywał i zapisywał jakieś mało ważne informację. Np. , że mam wykształcenie wyższe i pracuje w biurze podróży.
Do poradni zostałam skierowana przez mojego ginekologa, aby potwierdzić PSO, policystyczne jajniki. Do dr Magierski sa zapytał mnie jakie mam objawy tego zespołu, zaczęłam wymieniać|: zmiany trądzikowe, dodatkowe owłosienie, i przybranie na wadze ok 15 kg w ciągu ostatniego roku. Na tą ostatnią wiadomość lekarz powiedział cytuje " Faktycznie JEST PANI GRUBA".
Lekarz powiedział, że nie może przeprowadzić pełnej diagnostyki, ponieważ przyjmuje leki antykoncepcyjne i mam do niego wrócić za ok 8-10 miesięcy, z pół roczną przerwą w braniu tabletek, oraz z listą przeprowadzonych badań.... Większość z nich jest płatna dodatkowo.
Na koniec stwierdził, że skoro pracuje w biurze podróży to mam duże zniżki na wyjazdy, lub są one bezpłatne, więc zamiast wylegiwać się na plaży powinnam ćwiczyć na siłowni... Poczułam się wtedy jakbym otrzymała policzek!
Ogólna informacja od lekarza była taka, że moja choroba nie jest śmiertelna. I, że nawet jeśli diagnoza się potwierdzi, to nic nie zrobi. Więc mam się zastanowić czy wrócić na kolejną wizytę czy nie....
Bardzo przestrzegam przed tym PANEM!!

Zdecydowanie polecam . Doktor Magierowski to lekarz ktory jest czlowiekiem, profesjonalnie i powaznie traktujacym pacjenta.

Mój komentarz piszę na świeżo, gdyż dopiero co wróciłam z Katowic z konsultacji w ramach NFZ-u. Trudno mi się wypowiadać na temat kompetencji pana doktora po jednej wizycie. Myślę jednak ,że nie wrócę do niego ani do przychodni przyklinicznej, ani też nie skorzystam z usług w gabinecie prywatnym. Uważam, że lekarz, który zamierza przyciągnąć pacjentki do prywatnego gabinetu, powinien być uprzejmy w "zwykłej" przychodni, choćby z czystego wyrachowania. Tymczasem pan doktor jawi się jak osoba, która urwała się z peerelowskiego skansenu i nie zauważyła , że realia się zmieniły. W tych "usługach" jest teraz konkurencja i bufonowaci oraz zmanierowani doktorzy raczej nie zachęcą swoich pacjentek, tylko je odstraszą.