lekarz Jacek Magierowski

Endokrynolog, Ginekolog

kolejny raz bylam u tego lekarza jednak po pewnej przerwie z uwagi na wyjazd i zmiane miejsca zamieszkania. wszystko ok bez zmian moglam liczyc na kompetenta pomoc. fakt musialam poczekac 15 min bo wynikly jakies opoznienia ale nie uwazam ze jest to klopot

wszystko ok bez zmian moglam liczyc na kompetenta pomoc.

polecam. co tu duzo pisac. kazda z nas ma swoje wymagania. pomogl wielu moim znajomym i w zwiazku z tym uwazam, ze wiele z opinii tutaj jest krzywdzacych. lekarz na pewno nie dyskutuje o bzdurach z pacjentami. to, co przeczytalam tutaj z negatywnych komenatarzy - nie wiem, moze paniom pomylilo sie naziwsko, bo tak jakby mowily o zupelnie innej osobie

wizyta razem z kosztami badan itp itp. bardzo kompleksowo z uwagi na moj charakter pracy itp bardzo mi to odpowiadalo polecam widac ze doktor staral sie rowniez odemnie uzyskac duzo informacji aby zastosowac wlasciwe leczenie i jednoczesnie zapobiec bledom popelnianym przezemnie.

wizyta razem z kosztami badan itp itp.
bardzo kompleksowo z uwagi na moj charakter pracy itp bardzo mi to odpowiadalo

to zdecydowanie człowiek którego powołaniem jest bycie lekarzem bardzo mi pomógł i zdecydowanie mogę go polecić , sama trafiłam do niego dzieki koloezance

polecam. zastanawia mnie tylko - jedni pisza, ze malo czasu poswieca pacjentowi i nie mowi o schorzeniach etc., a za chwile ktos narzeka, ze dlugo trzyma w gabinecie... ja polecam

podstawowa wizyta kontrolna ze wzgledu na mala ilosc czasu i mojego i lekarza ktory przyjol mnie pomimo duzej ilosci pacjetow do pozna tego dnia. wyjasnil co zrobimy nastepnym razem i jak sie moge do tego przygotowac aby w miedzyczasie obserwowac moj stan.

zadowolona, bo bez dopytywania dowiedzialam sie duzo i wiem jak moge o siebie bardziej zadbac. praktycznie wszystkie badania odrazu - na kolejnych wizytach te ktore wymagaly powtorzenia.

jestem teraz po kolejnej wizycie po ktorej wyniki badan wyszly naprawde dobrze ... wsumie czulam ze jest ok bo lepiej sie czulam ale dopiero wyniki mnie zupelnie uspokoily.. polecam. trwalo to kilka miesiecy ale udalo sie ...

polecam. trwalo to kilka miesiecy ale udalo sie ...

Bardzo nieuprzejmy lekarz, naciąga na prywatne wizyty. Nie pozbyłam się uciążliwych dolegliwości. Na korytarzu na głos rozmawia z pacjentami o tym, z czym do niego przychodzą - jak się chcesz dowiedzieć co innym dolega to sobie można posłuchać. Uważam że to pomyłka, lepiej znaleźć bardziej kompetentnego lekarza.

razem z badaniem usg, wszystko ok -profilaktyczna wizyta -staram sie raz w miesiacu pokazac - wychodzi roznie ale pewnie dzieki temu ze nie sa to dluzsze okresy nie mam jakis klopotow. ciezko wejsc o czasie bo pacjetow byla masa ale dla mnie najwazniejsze ze o porze o ktorej moglam po pracy bylo mozliwe jeszcze przyjecie.