lekarz Jacek Magierowski

Endokrynolog, Ginekolog

wszystko ok i bez wydawania kasy... nie liczylam na cos takiego poza wizyta prywatna a zwlaszcza po takich komenatarzach ktore znajduje o roznych lekarzach na internecie. polecam warto

polecam warto

jestem zadowolona, poniewaz zostala wyleczona dolegliwosc, nie bylo koniecznosci stosowania drogich lekow, jedynie leki wspomagajace leczenie i duzo dobrej woli i cierpliwosci z mojej strony jesli chodzi o zmiany trybu zycia i zywienia...

Kompetentny jest ,ale bardzo niepunktualny i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kompetentny jest ,ale bardzo niepunktualny i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w trakcie wizyty uswiadomoiono mi jakie czynniki moga miec wplyw poza lekami itp na moj stan zdrowia... nie bylam tego swiadoma wizyta byla opozniona o 30min.. ale i tak nie spodziewalam sie tak dokladnego podejscia- zwlaszacza po takich komentarzach

nie bylam tego swiadoma

Byłam u tego lekarza prywatnie, wizyta kosztuje 50 zł, ale zaczął doliczać kolejne rzeczy i wyszłam bez 150 zł. Oczywiście, w niczym mi nie pomógł, a kazał przyjść znowu. Jest niedyskretny, w czasie badania drzwi od gabinetu ciągle się otwierały. Sposób traktowania pacjenta wg mnie skandaliczny, nawet jeśli za wizytę i wszystkie badania się płaci. Ocena powinna wynosić zero, a nie jeden.

Miałam skierowanie z NFZ gdyż potrzebowałam konsultacji ginekologiczno endokrynologicznej. Prosiłam o rejestrację telefoniczną nie zarejestrowano mnie choć chciałam przesłać wyniki badań i skierowanie faxem mailem. Po osobistej rozmowie z lekarzem lekarz dal mi do zrozumienia że nie widzi możliwości żebym przyjeżdżała do niego 30km na wizyty i badania. Nigdy więcej kontaktu z takimi lekarzami

30 minutowa wizyta w 99%dotyczyła trudnej sytuacji lekarzy w kraju-zupełny brak zainteresowania problemem mojego zdrowia i brak wywiadu spowodował,że przez 18 m-cy zażywałam silne leki a stan mojego zdrowia pogarszał się.Inny endokrynolog w ciągu pierwszej wizyty i wywiadu postawił właściwą diagnozę-wystarczyło odstawić zażywany na inny rodzaj schorzenia lek.

30 minutowa wizyta w 99%dotyczyła trudnej sytuacji lekarzy w
kraju-zupełny brak zainteresowania problemem mojego zdrowia
i brak wywiadu spowodował,że przez 18 m-cy zażywałam silne leki
a stan mojego zdrowia pogarszał się.Inny endokrynolog w ciągu
pierwszej wizyty i wywiadu postawił właściwą diagnozę-wystarczyło
odstawić zażywany na inny rodzaj schorzenia lek.