dr n. med. Jacek Magnowski

3,9
3,7
3,7
3,5

Pan dr Magnowski jest bardzo dobrym lekarzem, posiadający dużą wiedzę na temat wykonywanej swojej pracy, każde USG oraz badania są dokładnie omówione, a lekarz sam w sobie jest bardzo miły. Tak samo opisała go moja mama, jak go pamięta kiedy jeszcze pracował w naszym szpitalu, bardzo profesjonalnie podszedł do swojej pracy w czasie poród, a sam w sobie poród trwał kilka minut

Nie polecam. Na USG połówkowym po zapytaniu co oznacza łożysko z przodu (moja 1 ciąża) odpowiedział że tylko płacę za usg nie konsultację i czy doliczyć mi 200zl do wizyty za wytłumaczenie tego.... Po drugie jestem troszkę przy tuszy (wzrost 180 waga 90kg), jego komentarz żebym tak nie chulała bo się złamie łóżko. Pytałam o jeszcze jedna kwestię to odpowiadał jak za karę, półsłówka i nic nieznaczace odpowiedzi. Brak: kultury; Uprzejmości; Podejścia do pacjenta; TYLKO KASA NA NIC WYDANA

kultury;
Uprzejmości;
Podejścia do pacjenta;
TYLKO KASA NA NIC WYDANA

Lekarz godny polecenia. Konkretny, odpowiedzialny i uprzejmy. Udziela wyczerpujących informacji odnośnie problemu z którym się przyjdzie. Dokładnie omawia wykonane USG. Do swojej pracy podchodzi z rzetelnością. Ma dużą wiedzę.

Polecam. Mamy za sobą dwie ciążę. Pierwsza ok druga zagrożona na początku. Doktorek z pełnym profesjonalizmem podszedł do sprawy i mała jest już z nami cała i zdrowa. Polecam gorąco i dzięki za wszystko doktorze!!! Do zobaczenia na następnej wizycie :-)

Świetny lekarz - dokładny, odpowiada szczegółowo na zadawane pytania, posiada dużą wiedzę, jest stanowczy, ale zarazem uprzejmy.

Ale jaja,wy to chodzicie do lekarza zeby sobie pogadac czy Sie leczyc? Jak ma Sie zachowac lekarz ktory zna najintymniejsza czesc mojego ciala? Ma ogladac i Sie jeszcze moze do mnie usmiechac? IDE zeby mnie leczyl. Ma mi pomoc,wytlumaczyc, a to robi swietnie. Polecam jako lekarza,

Bywałam u doktora Magnowskiego zarówno na wizytach prywatnych jak i na kasę chorych, doskonale poprowadził moją ciążę! Wszystko mi wytłumaczył dzięki niemu mam wspaniałego synka, mój poród trwał 7 minut! Byłam świetnie przygotowana do porodu zarówno fizycznie jak i duchowo, Pan Jacek mnie we wszystkim uświadomił i dodał otuchy! Nigdy nie usłyszałam od niego NIE, NIE MOGĘ, NIE WIEM! Zawsze znał odpowiedź na moje pytanie i ogólnie DZIĘKUJĘ BĘDĘ TAM CHODZIĆ DALEJ, nie zamierzam zmieniać lekarza:):)

Konkretny i rzeczowy lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Jest miły i uprzejmy ale przede wszystkim to świetny lekarz.

Kobietki, nigdy do tego lekarza! Leczył moją mamę. Po zabiegu miała krwotok, a on stwiwrdził, że to normalna reakcja organizmu. W Bydgoszczy ledwo ją uratowali... Leczył ją na torbiel a okazało się, że to nowotwór złośliwy. Leczyć się u niego to tak jakby leczyć się samemu....

dr Magnowski jest bardzo konkretny, kulturalny, dokładny i asertywny. Udziela szczegółowej informacji.Nie wdaje sie w dyskusje tzw "o pogodzie" rozmowa dotyczy tylko i wyłacznie powodów, dla których pacjentka sie zgłosiła.