dr n. med. Jacek Magnowski

3,7
3,7
3,5
3,9

Lekarz godny polecenia. Konkretny, odpowiedzialny i uprzejmy. Udziela wyczerpujących informacji odnośnie problemu z którym się przyjdzie. Dokładnie omawia wykonane USG. Do swojej pracy podchodzi z rzetelnością. Ma dużą wiedzę.

Polecam. Mamy za sobą dwie ciążę. Pierwsza ok druga zagrożona na początku. Doktorek z pełnym profesjonalizmem podszedł do sprawy i mała jest już z nami cała i zdrowa. Polecam gorąco i dzięki za wszystko doktorze!!! Do zobaczenia na następnej wizycie :-)

Świetny lekarz - dokładny, odpowiada szczegółowo na zadawane pytania, posiada dużą wiedzę, jest stanowczy, ale zarazem uprzejmy.

Ale jaja,wy to chodzicie do lekarza zeby sobie pogadac czy Sie leczyc? Jak ma Sie zachowac lekarz ktory zna najintymniejsza czesc mojego ciala? Ma ogladac i Sie jeszcze moze do mnie usmiechac? IDE zeby mnie leczyl. Ma mi pomoc,wytlumaczyc, a to robi swietnie. Polecam jako lekarza,

Bywałam u doktora Magnowskiego zarówno na wizytach prywatnych jak i na kasę chorych, doskonale poprowadził moją ciążę! Wszystko mi wytłumaczył dzięki niemu mam wspaniałego synka, mój poród trwał 7 minut! Byłam świetnie przygotowana do porodu zarówno fizycznie jak i duchowo, Pan Jacek mnie we wszystkim uświadomił i dodał otuchy! Nigdy nie usłyszałam od niego NIE, NIE MOGĘ, NIE WIEM! Zawsze znał odpowiedź na moje pytanie i ogólnie DZIĘKUJĘ BĘDĘ TAM CHODZIĆ DALEJ, nie zamierzam zmieniać lekarza:):)

Konkretny i rzeczowy lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Jest miły i uprzejmy ale przede wszystkim to świetny lekarz.

Kobietki, nigdy do tego lekarza! Leczył moją mamę. Po zabiegu miała krwotok, a on stwiwrdził, że to normalna reakcja organizmu. W Bydgoszczy ledwo ją uratowali... Leczył ją na torbiel a okazało się, że to nowotwór złośliwy. Leczyć się u niego to tak jakby leczyć się samemu....

Jestem w 11 tc doktor Magnowski prowadzi moją ciążę, znam go od około 3 lat. Mam do niego zaufanie jest profesjonalistą, fakt brakuje mu może często poczucia humoru i może się wydawać nieuprzejmy, ale o to właśnie chodzi, nie spoufala się z pacjentkami ale z drugiej strony potrafi znaleźć ten złoty środek, aby wizyta przebiegła dobrze. polecam!

dr Magnowski jest bardzo konkretny, kulturalny, dokładny i asertywny. Udziela szczegółowej informacji.Nie wdaje sie w dyskusje tzw "o pogodzie" rozmowa dotyczy tylko i wyłacznie powodów, dla których pacjentka sie zgłosiła.

a gdzie on przyjmuje na kase chorych? bo tylko wykrywa mi gabinet gdzie lekarz przyjmuje prywatnie.