dr n. med. Jacek Magnowski

Ginekolog położnik, USG

Ale jaja,wy to chodzicie do lekarza zeby sobie pogadac czy Sie leczyc? Jak ma Sie zachowac lekarz ktory zna najintymniejsza czesc mojego ciala? Ma ogladac i Sie jeszcze moze do mnie usmiechac? IDE zeby mnie leczyl. Ma mi pomoc,wytlumaczyc, a to robi swietnie. Polecam jako lekarza,

dr Magnowski jest bardzo konkretny, kulturalny, dokładny i asertywny. Udziela szczegółowej informacji.Nie wdaje sie w dyskusje tzw "o pogodzie" rozmowa dotyczy tylko i wyłacznie powodów, dla których pacjentka sie zgłosiła.

chodze od wielu lat, prowadził moją ciążę. Bardzo dobry lekarz. POLECAM

chodze od wielu lat, prowadził moją ciążę. Bardzo dobry lekarz. POLECAM

Strach ma wielkie oczy...przed wizytą odwiedziłam fora z opinią na temat dr Magnowskiego, nie powiem przeraziły mnie z lekka, ale...muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona po pierwszej wizycie...konkretnie i na temat, badanie praktycznie bezbolesne, szczegółowy wywiad.Polecam!

Bywałam u doktora Magnowskiego zarówno na wizytach prywatnych jak i na kasę chorych, doskonale poprowadził moją ciążę! Wszystko mi wytłumaczył dzięki niemu mam wspaniałego synka, mój poród trwał 7 minut! Byłam świetnie przygotowana do porodu zarówno fizycznie jak i duchowo, Pan Jacek mnie we wszystkim uświadomił i dodał otuchy! Nigdy nie usłyszałam od niego NIE, NIE MOGĘ, NIE WIEM! Zawsze znał odpowiedź na moje pytanie i ogólnie DZIĘKUJĘ BĘDĘ TAM CHODZIĆ DALEJ, nie zamierzam zmieniać lekarza:):)

Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!Co za bufon!!!

Ludzie to jakiś konował pięknie Nas urządził. Mojej żonie spóźniał się okres od ponad 20 dni testy ciążowe potwierdzały ciążę. Poszliśmy do "specjalisty" stwierdził że żadnej ciąży nie ma a żona pod wpływem stresu nie dostała okresu. Dzisiaj po kolejnych 2 tyg. Poszliśmy do innego lekarza i jak się okazalo jestw 3-cim miesiacu ciąży. Mognowskiemu to powinnem wytoczyć proses. Ten pajac się udał do leczenia jak wół do karety.

świetny lekarz! naprawdę miły i opiekuńczy, pełen profesjonalizm.

świetny lekarz! naprawdę miły i opiekuńczy, pełen profesjonalizm.

gbur, prostak, strzela fochy, uważa się za nie wiadomo kogo, pacjentka to mu najwyraźniej przeszkadza, nic nie tłumaczy, szkoda czasu i nerwów, odradzam

Polecam Doktora,fakt może czasami bywa jak to określają koleżanki oschły i zimny,ale nie jest po to żeby Go lubić tylko po to żeby leczyć-a w tym jest bardzo dobry.