Wspaniały lekarz, specjalista. Wizyta przebiega bardzo profesjonalnie, ze spokojem i zainteresowanie dla pacjenta. Dzisiaj to jest rzadkość u lekarzy. Inteligentny , empatyczny człowiek i doskonały specjalista.

Trudne do uwierzenia, że w naszej zrujnowanej służbie zdrowia można jeszcze znaleźć tak kompetentnego i dobrze wychowanego lekarza. Moim zdrowiem bardziej się przejmuje niż ja sam. Polecam każdemu a p. doktorowi zdrowia życzę.

Dokładnie jak zapytuje ankieta - dr Jacek Makarewicz jest znakomitym lekarzem, świetnym fachowcem, ma uczciwe i ludzkie podejście do pacjentów, bardzo dokładnie bada pacjenta i zleca kompleksowe badania, a także kompleksowo opracowuje wypisy.

Super lekarz.Oddany pacjentowi,utrzymuje bardzo dobry kontakt z chorymi z oddziału którym kieruje.Pobyt na kierowanym przez Niego oddziale nie przypomina typowego szpitala.Więcej takich lekarzy.

Wyjątkowo kompetentny i profesjonalny. Niezwykle taktowny w rozmowie z pacjentem, opanowany. Potrafi stworzyć atmosferę spokoju podczas trudnych rozmów, kiedy informuje o zagrożeniu życia. Stawia trafne diagnozy i proponuje różne warianty leczenia, wskazując na najlepszy. Informuje również o wadach leczenia. Nigdy nie żałuje czasu dla pacjenta. Wspaniały lekarz.