Bardzo dobry lekarz.Świetne podejście do pacjenta,uśmiech, życzliwość.Poświęca dużo czasu na omówienie choroby, można pytać o wszystko co nas interesuje.Oby więcej takich lekarz.Na kartce nawet rysuje dany narząd i dokładnie tłumaczy, w którym miejscu jest problem.Widać,że robi to z serca.Ten zawód to jego pasja.Nie często zdarza się takie podejście.Wizyta prywatna 130 złotych.Warto.

Młody,niesamowity człowiek.Bije od niego inteligencja i wiedza. Czuje się jego przygotowanie do zabiegu,zdecydowanie i pewność.Stosunek do przestraszonego pacjenta z dystansem ale życzliwy i wzorowy.Udziela się jego spokój .Masz poczucie, ,że jesteś w fachowych rękach.Gość ma nadzwyczajny talent i dar do tego zawodu.

Świetne podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone od A do Z, zabieg wycięcia kilku znamion praktycznie bezbolesny . Bardzo miła i ciepła osoba

Świetny lekarz, na prawdę godny polecenia! Wykonywał mi zabieg, którego strasznie się bałam, dodał otuchy, wytłumaczył wszystko co i jak, gdy miałam pytania( nawet te najbardziej głupie) na wszystko odpowiedział. Oby takich lekarzy więcej!!

Polecam doktora Marczyńskiego.Rzetelelny, bardzo uprzejmy, odpowiednie podejście do pacjenta,właściwa diagnoza- poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent wymaga.Wyjaśni chorobę,dolegliwości, pomoże zaradzić problemom.POLECAM.

Wspaniały lekarz,bardzo uprzejmy,poświęca dużo czasu dla pacjenta (nawet dla tego z NFZ),dokładnie tłumaczy chorobę i zakres leczenia.W ciężkich chwilach potrafi i chce podnieść pacjenta na duchu(WSPANIAŁy LEKARZ i CZŁOWIEK) .Godny Polecenia.

Uzupełniając poprzedni wpis ''Anonim''- myślę że Pan Doktor podarował mi nowe życie.Dziękuję Panie Doktorze.Wdzięczny pacjent-Andrzej B.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Tarnów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10

ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6