lekarz Jacek Mianowski

3,4
2,8

Pan Doktor jest niezwykle miłym i pozytywnym człowiekiem. Wnikliwie przeprowadził wywiad, cierpliwie i wyczerpująco udzielił odpowiedzi na moje pytania, posiada bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Ten lekarz jest seksista. Nazwa mojego stanowiska pracy ma formę żeńską. Po tym jak ją przeczytał przystąpił do monologu wyśmiewającego feministki i kobiety 'którym mowa głowach się poprzewracało'. Po czym musiałam sie przed nim rozebrać. Potworne upokorzenie.

Super lekarz i super podejście do pacjenta . Najlepszy z którym się spotkałam w przychodni na Chelmskiej . Polecam

Pół doktora hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha pazerny nieprzyjemny dla pacjentów i koniec kropka

Pan doktor udzielił mi konsulatcji w przychodni przy ul. Chełmskiej. nie podważam kompetencji lekarza ale sposobu w jaki mnie badał. Pan doktor kazał mi usiąć na drugim końcu gabinetu żeby go nie zaraźić - jednak do badania zdecydował się podejść bliżej :) powiem tylko, że przyszłam z objawami "bolące gardło".