lekarz Jacek Mianowski

2,8
2,4
2,4
2,6

Lekarz jest nieprofesjonalny, skomentował moją wagę (nie mam nawet nadwagi, a prawidłowe bmi) i był bardzo obcesowy i nieprzyjemny. Tym bardziej nie wyobrażam sobie jego podejścia do osób plus size. Nie polecam.

Wróciłam z płaczem od tego "lekarza" ! Zero szacunku do pacjenta, brak chęci prawdziwej pomocy. Widać że liczy tylko na pieniądze. Wizyty są drogie więc powinien się chociaż trochę postarać. Moje badanie raczej przypominało wróżenie z fusów, niż faktyczne badanie pacjenta ale najbardziej przykro mi było bo lekarz był tak arogancki, że sama się zastanawiałam po co ja tam poszłam i jeszcze musiałam za to zapłacić. Niestety nie polecam...

Polecam pana doktora. Podchodzi bardzo kompleksowo i dużo czasu poświęca na wysłuchanie. Jest tez miły choć trochę chropowaty no ale nie każdy jest i musi być eurydytą i typem miłego sprzedawcy - tu jest szczegółowy wywiad bo chodzi przecież o nasze zdrowie.

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Cierpliwie i dokładnie udzielił odpowiedzi na pytania, które zadałam.

Wizyta prywatna, cały czas miałam wrażenie, że chodzi tylko o pieniądze a nie pacjenta. Lekarz nie udzielił mi odpowiedzi na pytania, przepisuje leki "na pałę" bez postawienia diagnozy, zeschizowany na punkcie pandemii, zamiast leczyć dużo gada nie na temat. Zdecydowanie odradzam.

Ten lekarz jest seksista. Nazwa mojego stanowiska pracy ma formę żeńską. Po tym jak ją przeczytał przystąpił do monologu wyśmiewającego feministki i kobiety 'którym mowa głowach się poprzewracało'. Po czym musiałam sie przed nim rozebrać. Potworne upokorzenie.

Pan Doktor jest niezwykle miłym i pozytywnym człowiekiem. Wnikliwie przeprowadził wywiad, cierpliwie i wyczerpująco udzielił odpowiedzi na moje pytania, posiada bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Pół doktora hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha pazerny nieprzyjemny dla pacjentów i koniec kropka

Pan doktor udzielił mi konsulatcji w przychodni przy ul. Chełmskiej. nie podważam kompetencji lekarza ale sposobu w jaki mnie badał. Pan doktor kazał mi usiąć na drugim końcu gabinetu żeby go nie zaraźić - jednak do badania zdecydował się podejść bliżej :) powiem tylko, że przyszłam z objawami "bolące gardło".