lekarz Jacek Mianowski

3,5
3,5

Pan Doktor jest niezwykle miłym i pozytywnym człowiekiem. Wnikliwie przeprowadził wywiad, cierpliwie i wyczerpująco udzielił odpowiedzi na moje pytania, posiada bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Super lekarz i super podejście do pacjenta . Najlepszy z którym się spotkałam w przychodni na Chelmskiej . Polecam

Pół doktora hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha pazerny nieprzyjemny dla pacjentów i koniec kropka

Pan doktor udzielił mi konsulatcji w przychodni przy ul. Chełmskiej. nie podważam kompetencji lekarza ale sposobu w jaki mnie badał. Pan doktor kazał mi usiąć na drugim końcu gabinetu żeby go nie zaraźić - jednak do badania zdecydował się podejść bliżej :) powiem tylko, że przyszłam z objawami "bolące gardło".