lekarz Jacek Mianowski

Jestem jak najbardziej zadowolony z wizyty. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i posiada dużą wiedzę, oprócz tego jest miłym i empatycznym człowiekiem. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora i chętnie do niego wrócę, jeżeli kiedyś będzie taka potrzeba. Serdecznie pozdrawiam :).

Byłam u na wizycie w styczniu tego roku w Enelmed bo w lutym zaczynałam nową pracę. Bardzo miły Pan doktor. Dokładnie przeprowadził wywiad, udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Mam wrażenie, że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Już dawno nie czułam się tak pozytywnie nastawiona po wyjściu z gabinetu lekarza. Oczywiście powiedział,że powinnam zgubić kilka kilogramów, ale taka jest rola lekarza aby dbać o nasze zdrowie. W sposób profesjonalny jak psycholog podszedł do moich problemów osobistych ,do tragedii,którą przeżyłam. Bardzo dziękuję i nie wiem skąd te negatywne opinie. Agnieszka

Byłam u na wizycie w styczniu tego roku w Enelmed bo w lutym zaczynałam nową

Bardzo polecam Pana Doktora. Jestem pełna uznania, co do profesjonalizmu i dokładności wykonanych badań, czasu, jaki mi Pan Doktor poświęcił na szczegółowy wywiad. Wszystko w lekkiej, profesjonalnej atmosferze. Aż żałuję, że nie choruję, z przyjemnością odwiedzałabym częściej tego lekarza. Wychodzi sie od niego z poczuciem zaopiekowania, spokojem, oraz ogromnym uśmiechem. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą wizytę! P.S.domyslam sie skąd te negatywne opinie, pozostaje mi sie domyślać, że lekarz nie pochwalał nadwagi i niezdrowego stylu życia, sugerował zmiany... Cóż ... Nie każdy jest w stanie usłyszeć, że czas wziąć sie za siebie. ...

P.S.domyslam sie skąd te negatywne opinie, pozostaje mi sie domyślać, że lekarz nie pochwalał nadwagi i niezdrowego stylu życia, sugerował zmiany... Cóż ... Nie każdy jest w stanie usłyszeć, że czas wziąć sie za siebie. "Lepiej" jsk lekarz bezmyslnie przepisze leki na nadcisnienie, cukier i inne choroby, do których doprowadzily sie pewnie piszace te opinie osoby.

Lekarz jest nieprofesjonalny, skomentował moją wagę (nie mam nawet nadwagi, a prawidłowe bmi) i był bardzo obcesowy i nieprzyjemny. Tym bardziej nie wyobrażam sobie jego podejścia do osób plus size. Nie polecam.

Wróciłam z płaczem od tego "lekarza" ! Zero szacunku do pacjenta, brak chęci prawdziwej pomocy. Widać że liczy tylko na pieniądze. Wizyty są drogie więc powinien się chociaż trochę postarać. Moje badanie raczej przypominało wróżenie z fusów, niż faktyczne badanie pacjenta ale najbardziej przykro mi było bo lekarz był tak arogancki, że sama się zastanawiałam po co ja tam poszłam i jeszcze musiałam za to zapłacić. Niestety nie polecam...

Polecam pana doktora. Podchodzi bardzo kompleksowo i dużo czasu poświęca na wysłuchanie. Jest tez miły choć trochę chropowaty no ale nie każdy jest i musi być eurydytą i typem miłego sprzedawcy - tu jest szczegółowy wywiad bo chodzi przecież o nasze zdrowie.

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Cierpliwie i dokładnie udzielił odpowiedzi na pytania, które zadałam.

Wizyta prywatna, cały czas miałam wrażenie, że chodzi tylko o pieniądze a nie pacjenta. Lekarz nie udzielił mi odpowiedzi na pytania, przepisuje leki "na pałę" bez postawienia diagnozy, zeschizowany na punkcie pandemii, zamiast leczyć dużo gada nie na temat. Zdecydowanie odradzam.

Ten lekarz jest seksista. Nazwa mojego stanowiska pracy ma formę żeńską. Po tym jak ją przeczytał przystąpił do monologu wyśmiewającego feministki i kobiety 'którym mowa głowach się poprzewracało'. Po czym musiałam sie przed nim rozebrać. Potworne upokorzenie.

Pan Doktor jest niezwykle miłym i pozytywnym człowiekiem. Wnikliwie przeprowadził wywiad, cierpliwie i wyczerpująco udzielił odpowiedzi na moje pytania, posiada bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.