lek. med. Jacek Michał Bieńkowskilek. med. Jacek Michał Bieńkowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Jacek Michał Bieńkowski

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1976 roku.
8 lat później otrzymał II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej.
W ...

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1976 roku.
8 lat później otrzymał II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej.
W 1984 roku wyjechał do Afryki i z przerwami pracował na Czarnym Lądzie do 1991 roku.
Mieszkał i pracował w Libii oraz w Nigerii.
W Szpitalu Specjalistycznym Rockland w Jos w Nigerii był ordynatorem oddziału chirurgicznego w latach 1987 - 1991, gdzie nabył doświadczenie z zakresu chorób tropikalnych.
Po dwuletniej pracy jako specjalista chirurg w SZPZOZ w Grod...

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych przez lekarzy tej przychodni. Serdecznie polecam Doktora Jacka Bieńkowskiego, człowieka o niezwykłej kulturze, cierpliwości i ciepła jakim obdarza pacjenta. Duże uznanie dla Pani pielęgniarki.

Z uwagi na miejsce zamieszkania wybrałam klinikę PROGRESS - CLINIC w Grodzisku Maz przy ul. Okrężnej 51 w celu zdjęcia szwów. lekarz M.Bieńkowski w ciągu 10 minut nie odzywając się zdjął szwy po czym zażyczył sobie opłatę trzy razy droższą, twierdzą że przeprowadził konsultacje chirurgiczną. Czuje się oszukana. Nie polecam nie ma pewności udając się na wizytę jaką usługę się otrzyma