lekarz Jacek Michalak

Chodzę prywatnie, lekarz bardzo miły odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie. Tłumaczy bardzo dużo nawet jak nie pytam. Chodziłam przed ciążą i teraz też chodzę do tego lekarza, nie "wygania" z gabinetu bo następna i następna... Ostatnio byłam 40 min w gabinecie nie wziął więcej. Mężowi również odpowiada na wszystko i tłumaczy. W dodatku kontakt 24h, jeśli nie odbiera to oddzwania, zawsze. Wg mnie godny polecenia.

Pomógł niesłychanie. Chodziłam całą ciążę, po ciąży i przy kolejnej również będę korzystać z jego badań. Dał mi wiele wsparcia, a co najważniejsze, gdy nie miałam po prostu nie płaciłam, rozumiał to i nie był z tego powodu gorzej nastawiony. Dziękuję mu za całą pracę, bo dzięki niemu mam swoje 15miesięczne szczęście.

JEST LEKARZEM KTORY OBWIESZCZA JAK I DOBRE TAK I ZLE NOWINY W TAKI SPOSOB, ZE KAZDA PACJENTKA NIGDY NIE CZUJE SIE JAKO KOLEJNY PRZYPADEK DANEGO DNIA, TYLKO CZUJE ZE I ON CIESZY SIE LUB SMUCI RAZEM Z NIA!! MIESZKAM OBECNIE POZA GRANICAMI POLSKI I MOGE Z DOSWIADCZENIA POWIEDZIEC ZE DO LEKARZA JACKA MICHALAKA I PROFESJONALNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ JAKA OFERUJE WARTO PRZYJECHAC NAWET Z BARDZO DALEKA!!! MAM DO TEDO LEKARZA 100% ZAUFANIE!!!DZIEKI NIEMU, JEGO WIEDZY ORAZ WYSOKIEJ KLASY APARATURZE DIAGNOSTYCZNEJ KTOREJ JEST W POSIADANIU TERAZ JESTEM SZCZESLIWA MAMA 2,5-MIESIECZNEGO SYNKA!!! KAZDEJ ...

KAZDEJ KOBIECIE POLECAM POJSCIE DO TEGO LEKARZA!!!

Lekarz jak najbardziej kompetentny!!! Miły, uśmiechnięty, szczery i konkretny. Potrafi dobrze zdiagnozować chorobę. Jest wyrozumiały i interesuje się pacjentem. Ma bardzo dobrą pamięć do twarzy i nie trzeba mu na kolejnych wizytach streszczać chorób swojego życia. Poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje na otrzymanie kompletnej odpowiedzi na wszystkie pytania! Stale pod telefonem!!!:) przyjmuje nawet w bardzo późnych godzinach, w razie potrzeby. Nie odmawia z byle powodu!!! Jest nie drogi w porównaniu z innymi lekarzami. Prawdziwy lekarz z powołania do zawodu a nie do wysokich zarobków:) Naprawdę polecam!!!

lekarz bardzo miły fajny , uprzejmy byłam u niego z drugą ciążą Bajka Gaduła nie z tej ziemi Rewelacja pod względem terminu porodu. Ja akurat miałam drugie cięcie które mi zrobił dwa dni przed terminem bez żadnej łaski ani łapówki POLECAM POLECAM POLECAM :):):):):):):):):):):):)::):)::)::))):):):):):):)):):)::))::)::):)):):):):):):):):):):):):)POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Rewelacyjny specjalista godny polecenia. Prowadzi moja ciąże i jestem zachwycona. Polecam Pana doktora również dziewczyna które jeszcze nigdy nie były u ginekologa. Ja swoja pierwszą wizytę odbyłam u Pana Michalaka i byłam zachwycona profesjonalizmem jak i rowniez nie czułam żadnego dyskomfortu. Naprawdę polecam wszystkim.

Polecam wszystkim kobietom (nie tylko w ciąży), które chcą mieć pewność jakości badania, trafności diagnozy i bezstresowej wizyty.

Prawdziwy lekarz z powołania, miły bardzo kompetentny. Naprawdę warto iść do tego specjalisty !!

najlepszy lekarz, bardzo mi pomógł w czasie pierwszej ciąży, bo jako jedyny z całego szpitala wytłumaczył mi co jest z moim dzieckiem, dzięki niemu donosiłam ciążę i nie miałam problemu z wyborem lekarza w drugiej ciąży. jest miły sympatyczny i naprawdę zna się na rzeczy, polecam!!!!!!!!!

Od początku ciąży chodzę do dr Michalaka i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miły, kompetentny, delikatny. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Uważam, że lekarz godny polecenia.