lekarz Jacek Michalski

Endokrynolog

Czuję się dobrze zaopiekowana przez doktora. Dużą troska o moje zdrowie, Kompetentny, duża kultura osobista. Opinia na podstawie wizyt na NFZ.

Czuję się dobrze zaopiekowana przez doktora. Dużą troska o moje zdrowie,
Kompetentny, duża kultura osobista. Opinia na podstawie wizyt na NFZ.

Czuję się dobrze zaopiekowana przez doktora. Dużą troska o moje zdrowie,
Kompetentny, duża kultura osobista. Opinia na podstawie wizyt na NFZ.

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Jedyny lekarz który rozpoznał chorobę. Dodam że inni lekarze szukali 5 lat i nie mogli trafić. Wystarczy tylko zapytać i wszystko wyjaśni i odpowiednio pokieruje. Polecam

Taki lekarz jakiego opisuje ostatni pacjent. Za pieniądze w prywatnym gabinecie będzie zawsze miły. Pierwszą wizytę masz w przychodni na Narodowy Fundusz potem już zapomnij.Panie w rejestracji powiedzą że trzeba pytać P.Doktora i tak cię nie przyjmie bo nie zaliczyłeś u niego kilka wizyt prywatnie. Lekarz za pieniądze i to duże. Dajcie sobie spokój na takiego lekarza. Są inni którzy nam pacjentom mogą pomóc.

Byłam umówiona do dr Michalskiego od niecałych dwóch miesięcy (bo tyle mniej- więcej czeka się do niego na wizytę w Clinice Medice w Gdyni). Niestety, tydzień przed wizytą dr ''zgłosił nieobecność''- śmiechu warte! Zadzwoniłam do recepcji z zapytaniem, czy dr dostarczył jakieś zaświadczenie o chorobie (oczywiście było to niemożliwe- choroby zaplanować się nie da...), czy po prostu ma ochotę wyjechać sobie na majówkę (wizyta miała odbyć się 30 kwietnia)- niestety okazało się, że to drugie. Następnego dnia przyszłam do dr zapytać się, czy mnie przyjmie- wydałam sporo pieniążków na badania, żeby przyjść do niego ze ''świeżymi'', a kolejny wolny termin wizyty był na koniec maja.. musiałabym wykonać kolejny pakiet badań (na który zabrakłoby mi funduszy), bo przecież nie każę lekarzowi pracować na miesięcznych wynikach. Niestety powiedział, że nie przyjmie mnie i że mam przyjść za dwa tygodnie. Podejrzewam jednak, że potraktowałby mnie tak samo. Znać się na swoim fachu, a być dobrym lekarzem to dwie różne historie. Zero szacunku do pacjenta- jego czasu, jego pieniędzy, jego zdrowia. Na podstawie swoich doświadczeń mogę powiedzieć jedynie, że wszystkie pozytywne opinie dotyczące kultury doktora oraz jego podejścia do pacjenta są wynikiem dobrej gry aktorskiej tego pana, bo gdyby doktor naprawdę był w porządku, traktowałby WSZYSTKICH pacjentów w ten sposób. I nie należy tłumaczyć takiego zachowania gorszym dniem- ten pan z premedytacją olał wszystkich pacjentów zapisanych na 30 kwietnia nie dając im żadnej alternatywy, a do tego trzeba samemu się pofatygować, by zostać olanym po raz kolejny. Gorąco nie polecam. ''Lekarzy'' z takim podejściem należy tępić i nie dawać im na nas zarobić.

Kwestie, na których temat nie mam podstaw się wypowiadać, oceniłam na 3.

Bardzo dobry specjalista, indywidualne podejście do pacjenta. Miły i wyważony człowiek. Serdecznie polecam

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził wszystkie niezbędne badania i udzielił informacji, jakich oczekiwałem. Polecam!

Po prawie 1,5 miesiąca czekania na wizytę u dr Michalskiego, 3 godziny przed umówioną wizytą odwołano ją, co jest niepoważne. Wizyta została przełożona dopiero na dwa tygodnie później.

Zanim trafiłam do doktora Michalskiego odwiedziłam trzech innych endokrynologów. Szukałam specjalisty, bo nagle przytyłam 10 kg i czułam, że sprawcą jest tarczyca. Cała trójka upierała się, że to moje fanaberie - mówiąc np. "za dużo Pani je". W niedługim czasie zaszłam w ciążę i ją straciłam w 4 miesiącu, potem poroniłam kolejną. Wkońcu trafiłam na doktora Michalskiego, który zrobił mi komplet badań i zapisał mi leki. W kolejną ciążę zaszłam za 1szym podejściem i urodziłam zdrowego synka. Po ciąży wróciłam do figury bez żadnych problemów. Teraz jestem w końcówce następnej ciąży, w którą również zaszłam przy pierwszym podejściu. Pomimo tego, że moje wizyty są z NFZ, wszystko jest na 5+. Poleciłam doktora kilkunastu koleżanką i te co chciały odzyskać figurkę - są szczupłe, a te co chciały być w ciąż - są przy nadzieji, albo są już mamami:) Naprawdę polecam!!

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Przedewszystkim potrafi porozmawiac z pacjentem i wyjasnic przystepnie w czym jest problem. Odpowiada na pytania pacjenta i nie odnosi sie do nich i do sugestii pacjenta negatywnie - wrecz docenia zainteresowanie pacjenta swoim stanem zdrowia, w przeciwienstwie do wielu innych lekarzy. Skutecznie rozwiazal problem z moimi zaburzeniami gospodarki wapniowej. Aktualnie wszystkie wyniki w normie. Już blisko rok lecze sie u tego lekarza. Na prawde polecam. Warto sprubowac :)