lekarz Jacek Michalski

Endokrynolog

Pan doktor jest co prawda uprzejmy i na poczatku wzbudzil moje zaufanie,popatrzal na wyniki(niestety byly dosc standardowe) zwarzyl,przepisal tabletki itp.Po nastepnej wizycie (minelo kilka miesiecy )przy braku poprawy dalej te same tabletki i info ze tak musi byc i ze potrzeba czasu.Kolejna wizyta to samo, po roku stwierdzilem ze nie mam juz tyle czasu i czuje sie coraz gorzej.Brak dodatkowych badan slaby wywiad z pacjentem a takze rutyna zawodowa to glowne sprawy na ktore pan doktor powinie zwrocic wiecej uwagi.

Polecam tego PanDoktora innym.Leczę się u Niego już 9 lat, budzi moje zaufanie.

Polecam tego PanDoktora innym.Leczę się u Niego już 9 lat, budzi moje zaufanie.

Zmieniłam swojego endokrynologa właśnie na Pana Michalskiego i jestem bardzo zadowolona! :) Przeprowadził ze mną dokładny wywiad,osłuchał tarczyce itp (niby oczywiste ale mój poprzedni endokrynolog tego nie robił podczas pierwszej wizyty). Miły, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wiem, także, że ma już na koncie sporo "dzieciaczków", także i o to raczej nie będę się martwic :) Ogólne wrażenie bardzo dobre! Polecam tego lekarza. pozdrawiam

pozdrawiam

Chciałabym przestrzec przed wybraniem się do tego lekarza. Pan Doktor postawił błędna diagnozę i się przy niej upierał pomimo tego że 4 lekarzy którzy wykonywali mi szczegółowe badania twierdziło inaczej niż on. Nie opierał swoich wniosków o wyniki badań tylko o mój wiek. Nie jest kompetentnym lekarzem nie polecam.

Polecam tego lekarza - wiem co mówię A.K.

Polecam tego lekarza - wiem co mówię
A.K.

Polecam!!! Niezwykle uprzejmy człowiek. Życzliwie podchodzi do pacjenta. Od 7 lat leczę się na niedoczynność tarczycy, która dzięki doktorowi została "okiełznana". Skutecznie potrafi zmobilizować pacjenta do walki ze zbędnymi kilogramami, które przy niedoczynności są standardem. Zawsze przeprowadza z pacjentem wywiad i w przystępny sposób przedstawia pacjentowi informacje dot. choroby.

Super lekarz,gorąco polecam.Nie spełnił moich oczekiwan tylko dlatego ,ze wyjechalam i nie moglam dalej sie u niego leczyc,czego bardzo zaluje!

Kompetentny lekarz - polecam. Wnikliwie i z życzliwością podszedł i do pacjenta i do choroby