dr n. med. Jacek Mizerski

Choroby zakaźne, Hepatolog, Pediatra

3,7
3,4

Cudowny lekarz! Ma tak wspaniałe podejście do małych dzieci! I do rodziców - odpowiada na wszystkie pytania odnośnie rozwoju dzieci, które nawet nie są związane z wizytą. Jest taki ciepły i serdeczny! Naprawdę przyjaciel dzieci. A przy tym bardzo rzeczowy, rzetelny i dokładny. Nie wspominając o niesamowicie sprawnym i punktualnym przyjmowaniu pacjentów - zawsze!, nigdy nie czekaliśmy na wejście do gabinetu. Naprawdę godny gorącego polecenia lekarz! Dziękuję za opiekę nad naszymi bliźniaczkami Panie Doktorze!

Jedno słowo - dramat! Przyznaję, wizyta jednorazowa, niemniej jednak nie zamierzam wrócić do tego lekarza. Zachowuje się tak, jakby przebywał w gabinecie za karę, a pacjenci tylko mu przeszkadzali. Bardzo się denerwował, że mój czteromiesięczny syn nie chce się grzecznie dać przebadać i nie słucha poleceń. Sam z siebie nie przemówił do mnie nawet, a zapytany odburkiwał coś pod nosem. Próbował osłuchiwać coraz bardziej niespokojne dziecko ok 10 minut, po czym stwierdził, że chyba coś słyszy.. i przepisał antybiotyk bez słowa komentarza. Oczywiście dopytywałam co jest dziecku ("coś tam chyba ...

Jedno słowo - dramat!
Bardzo się denerwował, że mój czteromiesięczny syn nie chce się grzecznie dać przebadać i nie słucha poleceń. Sam z siebie nie przemówił do mnie nawet, a zapytany odburkiwał coś pod nosem. Próbował osłuchiwać coraz bardziej niespokojne dziecko ok 10 minut, po czym stwierdził, że chyba coś słyszy.. i przepisał antybiotyk bez słowa komentarza. Oczywiście dopytywałam co jest dziecku ("coś tam chyba siedzi") czy antybiotyk jest konieczny("tak, chyba tak"), czy oprócz tego coś podawać("no, normalnie")...
Szlak mnie trafił, skonsultowałam z innym lekarzem - sprawne badanie z wyczuciem, szybka diagnoza - wirusowe zapalenie oskrzeli - żaden antybiotyk, tylko by osłabił, w miarę sprawne jak na wiek dziecka i te chorobę wyleczenie i kontakt! kontakt z rodzicem który umiera z niepokoju!
Nie jestem za tym żeby mówić innym jak mają żyć ale chyba czas na emeryturę - jak najszybciej!

Pan doktor z pewnością jest dobrym specjalistą, wszystko tłumaczy, ale mam wrażenie jakby siedział tam za karę. Na wizycie zachował się nieprzyjemnie, wręcz gburowato. Dorosły może to zlekceważyć, dla dziecka wizyta u lekarza zawsze jest przeżyciem. Mimo wszystko polecam.

Od 2 lat leczy moje dzici. Zawsze pomocny i dostępny- udziela porad także przez telefon.Do zdrowia podchodzi holistycznie i leczy kompleksowo- jeśli trzeba zleca konsultacje specjalistyczne,dodatkowe badania, zauważa problem tam gdzie inni go nie widzieli lub zignorowali objawy.Zdecydowanie polecam.

To lekarz do którego ma się całkowite zaufanie.Jest oddany swojej pracy.Ma doskonały kontakt ze swoimi pacjentami ,a pamiętajmy , że dzieci to są szczególni pacjenci i wymagają szczególnego traktowania ,ciepła ,cierpliwości , uśmiechu oraz pełnego profesjonalizmu i to wszysko gwarantuje im Pan doktor.Miałam możność poznać pana doktora ,gdyż leczył moje dzieci przez wiele lat .Jestem mu bardzo wdzięczna bo zawdzięczam mu życie mojej córki i zdrowie pozostałej dwójki dzieci.Mogę z całą mocą polecić tak wspaniałego lekarza.

Czy lekarz ten przyjmuje w prywatnym gabinecie? Poniewaz ciezko jest go okreslic jesli terminy przyjec w szpitalu Jana Pawla II sa okolo pol roku. Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc. adam

adam

Kompetentny i uważny lekarz. Budzi zaufanie, informuje o rozwoju sytuacji, możliwości leczenia. Poważnie traktuje i pacjenta, i opiekunów.

Małe dziecko to nie jest dorosły. Nie zawsze zrozumie że Pan doktor ma zły humor. Pozdrawiam

Polecam wszystkim takiego lekarza i uważam że to bardzo dobry lekarz .

Polecam wszystkim takiego lekarza i uważam że to bardzo dobry lekarz .