lekarz Jacek Mocarski

Anestezjolog

Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, a do tego sympatyczny. Zbadał mnie bardzo dokładnie, czego poprzedni lekarze nie zrobili. W końcu mam porządną ścieżkę leczenia! Mam sile bóle kręgosłupa związane z dyskopatią, której nie można operować. Dr Mocarski zastosował u mnie blokadę, teraz jest znacznie lepiej. Szkoda,że wcześniej nie trafiłam do tego doktora.

Zgłosiłam się do dr Mocarskiego po wizytach u wielu specjalistów, ortopedów, neurologów itd. Nikt nie potrafił mi pomóc, miałam silne bóle kręgosłupa, które uniemożliwiały mi chodzenie więcej niż kilkanaście kroków. Doktor zaproponował mi blokadę wewnątrzoponową. Trochę się obawiałam, w końcu to zabieg, jednak zdecydowałam się. Po kilku dniach moje dolegliwości znacznie się zmniejszyły. Wiem, że nigdy nie będzie idealnie, mam za duże zmiany w kręgosłupie ale dziś mogę normalnie chodzić. Polecam doktora i jego sposoby leczenia. Wdzięczna pacjentka

Polecam doktora i jego sposoby leczenia.
Wdzięczna pacjentka

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Warszawa"?

DSK
Lublin