lekarz Jacek Molenda

Fantastyczny człowiek i fachowiec. Strach przed zabiegiem minął po minucie rozmowy z Panem Doktorem. Niezwykłe podejście do pacjenta.

Wspaniały "fachowiec", przyjazny pacjentowi i niezwykle uprzejmy człowiek. Takich lekarzy nam potrzeba. Zajmuje się pacjentem tak jakby to był Jego ból - a o to chodzi - zwłaszcza będąc u chirurga.

Lekarz super.Pierwszy raz poczułem się jak człowiek u lekarza. POLECAM KAZDEMU TAKIEGO CHIRURGA.

Wspaniały, sympatyczny lekarz, polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!

Wspaniały, sympatyczny lekarz, polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!

jest ok,można mu zaufać ,zna się na swojej pracy

jest ok,można mu zaufać ,zna się na swojej pracy

Jestem pacjentką dr Molendy od lat. Jest jedynym specjalistą do którego mam pełne zaufanie i jest lekarzem, który pomógł mi nie tylko w dolegliwościach związanych ze swoją specjalizacją. Podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, tłumacząc od podstaw problem zdrowotny. Uważam, że jest to człowiek który lekarzem się już urodził. Szczerze polecam

Doskonały specjalista, zgadzam sie z pozostałymi opiniami lekarz z powołania, widać ze pacjent dla Niego to nie kolejny "pokrojony"(w moim przypadku) Na prawdę godny polecenia fachowiec.

Baaaaaaaaardzo profesjonalne podejście do własnego powołania! W przypadku Tego lekarza to naprawdę jest powołanie a nie wybrany,dochodowy zawód!Przekonajcie się sami drodzy Pacjenci. POLECAM

Profesjonalista w swoim fachu.Ma doskonałe wyczucie i pewną rękę. Bardzo solidnie podchodzi do problemów zdrowotnych o opiekuje się pacjentem. Wielokrotnie byłam jego pacjentką ,zawsze z takim samym zaangażowaniem zajmował się moim zdrowiem.

Profesjonalista w swoim fachu.Ma doskonałe wyczucie i pewną rękę.
Bardzo solidnie podchodzi do problemów zdrowotnych o opiekuje się