prof. dr hab. n. med. Jacek Moll

Kardiochirurg

Bardzo dobry kardiochirurg, operował naszego synka 8 miesięcy temu, jego żona prof. Moll jest przemiłą kompetentną osobą, również syn jest przemiłym i troskliwym lekarzem. naprawdę godni polecenia.Dziękujemy rodzice Szymonka.

JEST ŚWIETNY!!!!!!!!!! REWELACYJNY FACHOWIEC!!!!! DZIĘKUJEMY - RODZICE I NASZ WSPANIAŁY SZEŚCIOLETNI SYNEK.

Nasz synek był operowany przez profesora Molla kiedy miał 3 tygodnie. Dzisiaj Fabianek ma dwa latka i jest szczęśliwym zdrowym chłopcem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Szczęśliwi rodzice z Łódzi:)

Wspaniały lekarz i człowiek,operował mojego syna gdy miał6m-cy, teraz jest szczęśliwym 4-latkiem,a ja szczęśliwą mamą zdrowego dziecka.

Nas wprowadził w błąd!!! powiedział,iż osobiscie zoperuje naszego synka, nie operował. Przed operacją wiedząć o niedorozwoju gałęzi płucnych zbagatelizował ten fakt twierdząc "może sobie poradzi, jeśli nie zginie" - cytat. Nasze dziecko eksperymentów ( operacja i 4 reoperacje w przeciągu 1 miesiąca) nie przeżyło. Jeśli mozecie szukajcie pomocy u profesora Malca w Monachium. Odradzamy Łódź!!!!

MOIM ZDANIEM JEST TO NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE.W 1999 R OPEROWAŁ MOJE DZIECKO Z WADĄ SERCA W 5 DOBIE ŻYCIA .OPERACJA PRZEBIEGŁA POMYŚLNIE .W SZPITALU W SKARŻYSKU W KTÓRYM SIĘ URODZIŁ ORDYNATORKA ODDZIAŁU NOWORODKÓW NIE DAWAŁA SZANSY PRZEŻYCIA NAWET KILKU DNI .J.MOLL JEDNAK CZYNI CUDA .DZIŚ CHŁOPIEC MA 12 LAT I JEST ZDROWY .JESTEM MU DOZGONNIE ZA TO WDZIĘCZNY .POLECAM TEGO LEKARZA Z CAŁEGO SERCA

Moim zdaniem profesor Moll ma niesamowity dar od Bogga w rekach. Swietny specjalista, wspanialy czlowiek

Wspaniały człowiek i wyśmienity profesor. Dziękuje Bogu, że nasza córeczka była operowana przez Pana Profesora Jacka Molla. Wspaniały człowiek, także jego szanowna małżonka - po prostu wspaniali ludzie. Bóg zapłać i wszystkiego najlepszego. Rodzice 2-letniej Wiktorii.

Rodzice 2-letniej Wiktorii.

BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA JEST BARDZO DOBRY PO PROSTU NIE SAMOWITY CZŁOWIEK DZIEKUJEMY MU ZA URATOWANIE ŻYCIA 5 LAT TEMU NASZEJ CÓRKI JAK I DZIEKUJEMY JEGO ŻONIE ZA POMOC W OPIECE NAD DZIECKIEM I MOJĄ ZONĄ WSZYSTKO PO PROSTU WSPANIALE WIECEJ TAKICH SKROMNYCH MIŁYCH I WSPANIAŁYCH LUDZI NA ZIEMI. DOKTOR JACEK MOLL JEST PO PROSTU NAJLEPSZY NA SWIECIE JAK GO ZABRAKNIE TO NIE WIEM CO TO BEDZIE PO PROSTU NAWET O TYM NIE MYSLIMY!!! DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO POZDRAWIAMY RODZINA Z DZIAŁDOWA WOJ.WARMIŃSKO-MAZURSKIE

DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKO

POZDRAWIAMY RODZINA Z DZIAŁDOWA
WOJ.WARMIŃSKO-MAZURSKIE

wspaniały lekarz,a przede wszystkim człowiek ,który rozumie rodziców:)

wspaniały lekarz,a przede wszystkim człowiek ,który rozumie rodziców:)