dr n. med. Jacek Morka

Internista, Kardiolog

Pan Jacek Morka to lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, wiedza i uprzejmość. Pan Jacek wykonuje potrzebne badania, rozmawia z pacjentem, tłumaczy dalszy przebieg leczenia. Kardiolog z Sercem. Polecam.

Bardzo dobry lekarz - indywidualne podejście do pacjenta ,duże zaangażowanie w rozpoznanie przyczyn choroby ,lekarz z dużą wiedzą medyczną i praktyką ,zawsze dostępny Polecam

Polecam

Bardzo dobry lekarz - szczegółowy wywiad podczas wizyty dot. choroby , pełna diagnostyka ,szybkie rozpoznanie choroby i jej przyczyn , skuteczny proces leczenia. Nie wspomnę o dużej atencji w stosunku do pacjenta .Godny polecenia .

Kompetentny ,sympatyczny człowiek. Ma dobry kontakt z pacjentem, sam wykonuje niezbędne badania, chętnie odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości i zaleconego leczenia. Super

Szczerze polecam Doktora Jacka Morkę. Uprzejmy, kompetentny z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Lekarz z powołania.

Pełen empatii, kompetentny i jednocześnie sympatyczny. Ma dobry kontakt z pacjentem, zleca lub sam wykonuje porzebne badania, chętnie odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości i zaleconego leczenia. Polecam.

Polecam doktora , nawet w nagłych wypadkach można na niego liczyć , jest Pan bardzo dobrym fachowcem i przy tym bardzo sympatycznym człowiekiem ,dziękuje

Te opnie, które tu czytam nijak mają się do rzeczywistości. Nie polecam. Lekarz zaznacza wyraźnie swoją wyższość nad pacjentem. Mimo poważnych dolegliwości twierdzi, że żadne badania nie są potrzebne, a co najgorsze nawet nie zbada pacjenta!

Te opnie, które tu czytam nijak mają się do rzeczywistości.

To z tym P.dr rozpoczęła się moja przygoda z chorobą, która zakończyła się prawie 5 lat temu niezbędnym zabiegiem na sercu w Krakowie.Rozpoznanie trafne od razu.

Byłem u doktora na wizycie i bardzo go polecam,nie straszy pacjenta,jest bardzo kompetentny, zleca odpowiednie badania i szczegółowo odpowiada na pytania.Poza tym jest:bardzo uprzejmy i widać ze jest specjalistą i zależy mu na postawieniu dobrej diagnozy i dobraniu odpowiednich leków.Po pierwszej wizycie jestem zadowolony i na pewno będę chodzić do doktora i polecać wszystkim znajomym.