To z tym P.dr rozpoczęła się moja przygoda z chorobą, która zakończyła się prawie 5 lat temu niezbędnym zabiegiem na sercu w Krakowie.Rozpoznanie trafne od razu.

Byłem u doktora na wizycie i bardzo go polecam,nie straszy pacjenta,jest bardzo kompetentny, zleca odpowiednie badania i szczegółowo odpowiada na pytania.Poza tym jest:bardzo uprzejmy i widać ze jest specjalistą i zależy mu na postawieniu dobrej diagnozy i dobraniu odpowiednich leków.Po pierwszej wizycie jestem zadowolony i na pewno będę chodzić do doktora i polecać wszystkim znajomym.

Jest lekarzem , który b.dobrze dobrał mi leki , ustabilizował cieśninie z którym nie potrafiło sobie poradzić wielu fachowców. Wzbudza respekt , zachowując przy tym pełen szacunek i zaufanie pacjenta. Widać , że jest lekarzem z powołania , co widać z jego podejściu do chorego . Z całą odpowiedzialnością polecam tego doktora.

Kompetetntny, rzeczowy i do tego kulturalny i miły. Diagnoza trafna, a chodziłam z dolegliwościami od 2 lat. Polecam

Wciąż poszukujesz "Internista Końskie"?

PZOZ Starachowice Oddział Reumatologiczny
Radomska70