dr n. med. Jacek Myć

Kardiolog

Lekarz wyjątkowy, wiedza, podejście do pacjenta, wysoki stopień kultury, rzetelność, fachowość. Lekarz z "najwyższej półki" Dziękuję Panie Doktorze

Dziękuję Panie Doktorze

Doskonały specjalista! To mój lekarz prowadzący, do którego chodzę na wizyty kontrolne tj. (EKG, echo serca, holter EKG) do Unicardii na Kluczborskiej przy Szpitalu JP II. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo miły i rzetelny, jeśli mam problem, poświęca mi tyle uwagi ile naprawdę potrzebuję. A poziom usług w Unicardii nie do porównania z NFZ... Sprzęt najwyższej klasy!

Fantastyczny człowiek ,świetny specjalista. Profesjonalizm pod każdym względem. Oby wszyscy lekarze w taki sposób podchodzili do opieki nad pacjentem. Dziękuje

Polecam, bardzo dobry specjalista.Bardzo dokładny i rzetelny,nie pomija szczegółów.Gorąco polecam

Przed operacją (zastawka aortalna) byłem prowadzony i przygotowywany na zabieg jaki mnie czekał przez ponad 2 lata,po operacji już mija rok. Lekarz rzetelny, poświęca duzo czasu na rzeczowe i szczere przedstawienie sytuacji w jakiej znajduje się pacjent, pełny profesjonalizm. jerzy k.

jerzy k.

Super fachowiec, moglby byc tylko deczko milszy,ale za to na pewno jego diagnoza wynikala z bardzo dobrego badania, tym bardziej ze bylem u niego w Unicardii tam kolo szpitala Jana Pawla II i poziom obslugi byl znacznie wyzszy niz w szpitalu. Panie w Rejestracji mile, lekarz mily i wynika natychmiast. i o to chodzi!!!