lekarz Jacek Nacewicz

Neurochirurg

Doktor bardzo profesjonalny Operował metodą ALIF Od operacji brak bólu, żyje normalnie, bez tabletek Dziękuję

Doktor bardzo profesjonalny
Operował metodą ALIF
Od operacji brak bólu, żyje normalnie, bez tabletek
Dziękuję

Prawdziwy lekarz z powołania. Wytłumaczył stan obecny, wytłumaczył ztan w najbliższym czasie oraz wytłumaczył stan późniejszy bez leczenia. Wreszcie przedstawił obrazowo zabieg i funkcjonowanie po zabiegu. Pomógł w kręgach ledźwiowych i teraz w kręgach szyjnych. W trakcie zabiegu razem z asystującym Nyżem są super zgranym zespołem. Przy okazji trafnie zdiagnozjował biodra i wysłał do specjalisty ortopedy, był to ostatni dzwonek na biodro. Polecam, polecam, polecam.

Polecam doktora Jacka Nacewicza.Miałam operowany odcinek lędzwiowy.I tak zrobił ze nic mnie nie boli i wszystko sie udało znakomicie.Po operacji zero bólu.Tylko złe to ze po operacji zero odzywu i zero zainteresowania sie pacjentem.