Odradzam lekarz niemiły, sprawia wrażenie jakby nie słuchał,co się do niego mówi.Brak poszanowania czyjegoś czasu po dwóch godzinach czekania na wizytę kontrolną, którą sam Pan doktor wyznaczył dowiedziałam się że mam książkowe wyniki ( pomimo ze dermatolog i alergolog uważali inaczej ) i po co ja wogóle przyszłam.I jak on teraz ma rozliczyć moje badania w NFZ. Jak można być tak bezczelnym? Zapieprzam w tym chorym kraju płace składki i jak raz poszłam żeby mi zrobili badania na NFZ to szanowny Pan na aluzje ze mi się nie należy.To ja się pytam za czyje pieniądze on tam siedzi Nie podważam wiedzy Pana doktora,ale w sposób jaki mnie potraktował jest żenujący.

Pacjent przeszkadza Panu Doktorowi w wykonywaniu pracy. Zupełny brak empatii i woli przedstawienia swojej opinii na temat własnych obserwacji.