Trafiłam do Pana doktora z podejrzeniem choroby tarczycy. Diagnozę po objawach i samym TSH wystawił na pierwszej wizycie. Co prawda raczej trafną, ale... Ma dość nikłe pojęcie o Hashimoto. Dobiera dawkę na podstawie samego TSH. Plus jest taki, że bez sprzeciwu wypisuje badania o jakie proszę. Szkoda tylko, że właśnie na tym polega leczenie u niego - na realizacji próśb pacjenta i pytaniu czy chcę nadal brać hormony. Jako ginekologa polecam. Delikatny, tutaj nie wypisuje niepotrzebnie antybiotyków a dokładnie najpierw bada czy są potrzebne i zazwyczaj stwierdza, że nie. Za to duży plus. Słucha, odpowiada na pytania, jest cierpliwy. Polecam osobom, które wiedzą więcej o swojej chorobie niż większość lekarzy, nie chcą płacić za wizyty, bo np mają pakiet LuxMedu a potrzebują skierowań i recept. Są jednak lepsi lekarze, do których niestety czeka się 2 razy dłużej.

Nie zgadzam się z opinią że w luxmedzie leczy inaczej! Jestem Jego pacjentką od 8 lat prowadził moją ciążę po latach oczekiwań. Chodziłam i do luxmedu i prywatnie jak się udało. Teraz potwierdził moją drugą ciążę i sam zaproponował żebym spróbowała na NFZ ze względu na to że nie mam już wykupionego abonamentu do luxmedu i wszystkie badnia będą platne. Godny polecenia

Lekarz zawsze poświęca mi dużo czasu, dokładnie wyjaśnia, jakie leczenie zastosuje i dlaczego. Zawsze najpierw przepisuje łagodne leki, a dopiero jak nie zadziałają, decyduje się na silniejsze (czyli bardziej inwazyjne i szkodliwe). Przepisuje sporo badań, a przecież - zwłaszcza dla ciężarnych - to bardzo ważne. Zaletą jest to, że lekarz – oprócz tego, że jest ginekologiem - jednocześnie jest endokrynologiem. Bardzo dobrze ustawił mi hormony i czuję się o niebo lepiej niż wcześniej. Poza tym jest bardzo miły i zawsze uspokaja, żeby się nie martwić na zapas, nawet jeśli sytuacja ...

Poza tym jest bardzo miły i zawsze uspokaja, żeby się nie martwić na zapas, nawet jeśli sytuacja jest ciężka. Zawsze odpowiada też na pytania i wszystko dokładnie wyjaśnia.
Wadą jest, że niezbyt dobrze zna się na sprawach urologicznych, które często wiążą się też z ginekologicznymi, i niestety nie pracuje w żadnym państwowym szpitalu na oddziale ginekologicznym, więc ostatni miesiąc czy dwa ciąży trzeba chodzić do innego lekarza.
Ogólnie jednak bardzo go polecam, bo jest po prostu świetny.

Dr Nieżurawski jest moim ginekologiem od 6 lat. Jest bardzo dokładny, rzeczowy i przy tym delikatny. Miałam problemy z zajsciem w ciąze, ze wzgledu na zaburzenia hormonalne. Dzieki odpowiedniej kuracji jesteśmy z mężem rodzicami 3,5-letniego, cudownego chłopczyka.

Lekarz podchodzi do pacjentek w sposób bardzo indywidualny i widać, że się przejmuje. Jest bardzo delikatny i postępuje z wyczuciem. Jeśli potrzebne jest leczenie, leki dobiera bardzo rozważnie i bez pośpiechu. Wzbudza zaufanie. P O L E C A M !!!

Bardzo polecam tego lekarza. Chodzę do niego już ok. 4 lata i jestem bardzo zadowolona. Zawsze uprzejmy, odpowie na każde pytania i nie stresuje pacjentki na zapas. Zawsze uspokoi, wizyta przebiega w miłej a przede wszystkim spokojnej atmosferze. Szczerze polecam

Przy pierwszym spotkaniu robi wrażenie nieśmiałego i skrępowanego,przy dalszym poznaniu jest miłym i wrażliwym człowiekiem,nie tylko lekarzem.Profesjonalista!

Jestem na NIE.Do tego lekarza przyszłam z problemem:poroniłam,mam nieregularne miesiączki..jak się leczyć żeby zajść w kolejną ciązę?Dostałam skierowanie na ogólne badania hormonalne i na tej podstawie dostałam diagnozę "jest Pani niepłodna.Jeśli ma Pani siostrę warto pomyśleć o jej komórce jajowej".Byłam w szoku, nie życzę najgorszemu wrogowi takiego lekarza.

niestety ja nie moge polecic tego lekaza, przynajmniej jako leczacego w luxmedzie; być moze zupełnie inaczej zajmuje sie pacjentkami,ktore leczy prywatnie za kase; ja majac abonament w luxmedzie, bedac na kolejnej wizycie po kolejnym cyklu leczenia, na pytanie, czy mozna zastosowac inny sposob leczenia, zmiane leków, wykonanie dodatkowych badan, skoro dotychczasowe nie przynosi efektow - usłuszałam ze nie ponieaz jestem leczona jako pacjentka abonamentowa!!! czyli jesli zaplace za prywatna wizyte to sposob leczenia bedzie inny.

Krótko mówiąc lekarz z powołania... Poświeca duzo czasu każdej pacjentce. Odopwie na wszystkie pytania. Polecam takiego lekarza

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana