lekarz Jacek Nita

2,5
2,9
2,4

Jestem po waginoplastyce w Medi Horizon Clinic. Ti była najlepsza decyzją w moim życiu. Doktor perfekcyjnie podszedł do mojego problemu. Zabieg minął sprawnie, dziękuję za opiekę.

Nie rozumiem opinii dotyczących uprzejmości. Lekarz ma nas całować po stopach jak do niego przychodzimy,czy jak? Jak dla mnie dr Nita to przede wszystkim PROFESJONALISTA. Podejście do pacjentek może i specyficzne, ale ja się nie obrażam jak ktoś zwraca się do mnie na Ty. Wręcz przeciwnie, w sytuacji stresującej wpłynęło to na mnie bardzo dobrze. Generalnie polecam i apeluję- patrzcie na wiedzę i działania medyczne, a nie na wyraz twarzy czy ton rozmowy. Co z tego, że lekarz będzie milutki skoro nie zauważy np problemów po porodzie.

Pan Doktor bardzo profesjonalny i kompetentny. W sytuacji nagłej opanowany i zachowujący spokój. Usposobienie o którym tu tak dużo w komentarzach nie musi iść w parze z kompetencjami i profesjonalizmem lekarza a tego chyba własnie oczekujemy od specjalisty. Usg wykonał bardzo dokładnie i wszystko wytłumaczył oraz udzielił porad. Bardzo polecam.

Bardzo niemiły lekarz.Okropny kontakt z pacjentem. Nikomu nie polecam wizyty u tego lekarza.Po wizycie wyszłam zdenerwowana i bardzo zniesmaczona postawą, którą lekarz z takim dorobkiem zawodowym prezentuje.

Cham jakich mało gdyby zachował się jak lekarz,nie doszło by do poronienia. Nie polecam nikomu a pacjentki traktuje przedmiotowo

Moze i i nie jest specjalnie rozmowny ale problem, z którym męczyłam sie pięć lat rozwiązał w tydzień , łącznie z zabiegiem chirurgicznym. Jakość życia zmieniła się o 180', bez żadnych zbędnych wizyt czy dodatkowych kosztów. O pogodzie z nim nie pogadasz ale to wszystko ważne o co pacjentce tak naprawdę chodzi.. Szybko , konkretnie, na temat, bez zbędnego gadania i stresu. Polecam .

Byłam u tego lekarza w 37 tygodniu ciąży na USG w Enel-medzie. Zdecydowanie najgorsza wizyta w trakcie całej ciąży. Lekarz był nieuprzejmy,na co również zwrócił uwagę mój mąż. Dodatkowo jego pomiar biometryczny płodu okazał się błędny ( podejrzenie hipotrofii) przez co najadłam się niepotrzebnie stresu, ponieważ weryfikacja w szpitalu na oddziale patologii ciąży pokazała, że jednak jest wszystko w porządku.

Trafiłam na niego w szpitalu...po zmierzeniu ciśnienia stwierdził chorą tarczycę...Niemiły,nieuprzejmy. Zero podejścia. Arogant, ignorant...Masakra poprostu. Odzywki typu no ściągaj te majtki są poniżej jakiejkolwiek normy etycznej....W życiu nie wybrałabym się do niego prywatnie....

Prostak jak ich mało. Nie kulturalny i zachowujący się wyniośle, opryskliwie. Nie stara się pomóc kobiecie w jej problemie. Skierowanie na badanie chamsko rzuca na biurko. Jeżeli jakaś kobieta w ENEL MEDZIE zdecyduje się na wizytę to niech to lepie poważnie to przemyśli. Zdecydowanie odradzam.

dr Nita nie jest najmilszym lekarzem. Faktycznie również w moim przypadku zamiast dokładnie wytłumaczyć o co chodzi, stwierdził że za dużo naczytałam się głupot w internecie. Ma podejście olewające do pacjenta. Nie uzyskałam wszystkich nurtujących mnie odpowiedzi. Nie umiem stwierdzić czy jest dobrym lekarzem, gdyż to była moja pierwsza wizyta u tego lekarza, na pewno na drugą wizytę się do niego nie wybiorę. Za połowę ceny mam moją wcześniejszą panią ginekolog, no cóż wolę już miesiąc poczekać na wizytę.