2,5
1,5

Zdecydowanie nie polecam. Jedyne sprawne narzędzie jakie posiada w swoim gabinecie to kasa fiskalna. Bajerant nie zainteresowany efektami swojego ,,leczenia".

Niestety jestem baaaaardzo rozczarowana. Pojechalismy z mężem 60km na wizytę , wizyta trwała nie dłużej niż 3 min. Mąż dosłownie pokazał tylko żylak i dowiedział się, że musi wrócić z USG, którego doktor nie robi i tyle(dodam tylko, że jechaliśmy z przekonaniem ,że to własnie ów lekarz zrobi dopplera,skoro jest specjalistą naczyniowcem), więc wstał "dziękuję ,do widzenia", po czym lekarz wrócił go i kazał zapłacić 150zł!!!!!! na pytanie "ale za co?" odpowiedział "za usługę" po czym schował 150 zł do portfela nie dając żadnego kwitku ani paragonu. Chyba nic więcej nie muszę mówić.