lekarz Jacek Nowak

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz, miła atmosfera podczas zabiegu oraz niedługi czas oczekiwania. Punktualny oraz niedrogi

Pomógł mi od razu choć już dwa miesiące błąkałam się po innych lekarzach Godny zaufania

Bardzo miły, delikatny, kompetentny laryngolog. Polecam dla rodziców z małymi dziećmi jak i dla dorosłych. Byliśmy na wizytach prywatnych a mój bratanek leczył się na oddziale u doktora - również sobie chwalił.

Jeśli chodzi o badania kierowców to odradzam idzcie do kogos innego. Miałem terminowe prawko z powodu wzroku,przebadałem sie u okulisty i dostałem diagnoze ze wzrok mam juz stały (wada sie juz nie pogorszy z medycznego punktu widzenia)a mimo to napisał nastepny termin wizyty czyli prawko znów mam terminowe. Pytam sie więc kto tu się zna bardziej na oczach okulista czy laryngolog? Z tego co się dowiedziałem od drugiego lekarza to on robi takie numery bo idzie za tym kasa.

Jest to bardzo dobry lekarz, pomógł mi od razu w bardzo miłej atmosferze. Godny zaufania. Polecam

Wspaniały specjalista wyleczył mnie, polecam

Wspaniały specjalista wyleczył mnie, polecam