lekarz Jacek Nowak

Przede wszystkim bardzo dobry specjalista internista. Konkretnie podchodzi do pacjenta, miły, uśmiechnięty, podczas badania się nie spieszy, robi to bardzo dokładnie, szczególnie USG. Serdecznie polecam doktora Nowaka. Problem się do niego dostać na wizytę, ale wcale się nie dziwię.

Przede wszystkim bardzo dobry specjalista internista.

Wspaniały specjalista.Zawsze trafionana diagnoza.Miły,godny polecena.Po raz kolejny dzisiaj mi pomógł.Bardzo dziekuje.

Jedyny w okolicy specjalista, który zna się na leczeniu dorosłych. Polecam, jeżeli lekarz rodzinny leczy, leczy i wyleczyć nie potrafi.

Bardzo dobry lekarz,trafne diagnozy,ma czas dla pacjenta i nie liczy się sztuka ,tylko pacjent,wykonuje badanie z prawdziwym podejściem do człowieka.Szczerze polecam