Jestem ortopedą z 20 letnim doświadczeniem w leczeniu zachowawczym,operacyjnym i biologicznym schorzeń narządu ruchu.W leczeniu posługuję się najnowszą wiedzą i metodami operacyjnymi zdobywanymi w przodujących ośrodkach ortopedycznych w kraju i zagranicą.

Polecam pana doktora Jacka Ociepkę jako bardzo dobrego fachowca w swojej dziedzinie. Jest naprawdę bardzo miłym i kompetentnym specjalistą. Pan doktor jest lekarzem z powołania i liczy się dla niego tylko dobro pacjenta czego osobiście doświadczyłam podczas operacji stawu kolanowego przeprowadzonego przez pana doktora.

Lekarz z powołania, kompetentny, oddany pacjentowi, rzeczowy, sumienny. Jest bardzo dobrym specjalistą w ortopedii kolana czego sama doświadczyłam.

Witam,spoko gość parę lat temu robił wszystko aby uratować mi nogę bo była do amputacji,i jest. Ostatnio składał moją żonę i wszystko jest ok. Mogę gościa z czystym sumieniem polecić bo zna się na rzeczy i Nie traktuje pacjentów jak zła koniecznego. Oby więcej takich normalnych lekarzy !!!!!!!

Bardzo dobry fachowiec .Troszke zabiegany ale to taki zawód kto teraz sie nie spioszy.Pozdrawiam Pana doktora i polecam

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa