dr hab. n. med. Jacek Ogrodnik

Urolog

Zapisałem się do tego urologa. Zamiast niego zastałem innego lekarza o tym samym nazwisku, prawdopodobnie był to jego syn, dużo młodszej. Był on jedynie lekarzem, nie posiadał specjalizacji, źle wypisał mi receptę, źle wypełnił potrzebne mi zaświadczenie. Kiedy poprosiłem o poprawienie recepty i zaświadczenia, dostałem receptę napisaną lepiej, lecz nadal źle (zdecydowanie za dużo leków zostało mi przypisanych). Na moją prośbę o poprawienie zaświadczenia zostałem wyrzucony z gabinetu cyt. "strasznie zawracasz głowę, takie rzeczy załatwia się na wizycie".

Jestem dwa tygodnie po zabiegu usunięcia stulejki ( plastyka + przedłużenie wędzidełka ) Szwy wypadły po tygodniu, opuchlizny nie było praktycznie wcale i śladu nie ma że coś było robione. Mogę powiedzieć już, że dzięki temu lekarzowi jestem w pełni sprawny i zadowolony z zabiegu w 100% Szczerze polecam...Człowiek profesjonalista i godny zaufania :)

Szczerze polecam...Człowiek profesjonalista i godny zaufania :)

jestem 10 dni po zabiegu usunięcia stulejki. opuchlizna zeszła po 3 dniach, po tygodniu ból ustał, zaczęły wypadać pierwsze szwy. jak tak dalej pójdzie, to jeszcze z tydzień, i już będę w pełni sprawny. koszt: wizyta 100zł + zabieg 600 zł.

koszt: wizyta 100zł + zabieg 600 zł.

"Ludzki" lekarz, profesjonalista, godny zaufania, szczerze mogę polecić tego człowieka,

Leczę się od 12 lat u P.dr.Jacka Ogrodnika, jest doskonałym lekarzem w pełni odpowiadający takiemu mianu. Leczę się za płatności NFZ. W miarę potrzeby jest w pełni dyspozycyjny również po godzinach pracy.

Prawdziwy lekarz z powołania, charakteryzujący się olbrzymią wiedzą, wysokim profesjonalizmem, wrażliwością - mogę przedstawić go jedynie w superlatywach. Jeśli w przyszłości będę musiał korzystać z usług urologa to tylko u dr. Ogrodnika.

Posiada świetnie wyposażony gabinet. W rozmowie z nim wyczuwa się dużą wiedzę i profesjonalizm a swoim kulturalnym podejściem do pacjenta wzbudza zaufanie.

Fachowiec! Co tu duzo mowic, uratowal mnie (zabieg operacyjny w znieczuleniu miejscowym).

Jest wspaniałym lekarzem. Określa perspektywy leczenia zachowawczego, a nie operacyjnego.

Miałem kłopoty z moim najlepszym małym przyjacielem i dr Ogrodnik mi przeprowadzał odpowiedni zabieg - czyli wypełnił na mnie starotestamentowe przykazanie :-) Wizyty były bardzo kulturalne, sprawiał profesjonalne wrażenie, ogólnie - czułem, że mój skarb oddaję w znakomite ręce. A że do tego doktor jest dowcipny i miło się z nim rozmawia - to jeszcze lepiej. Cena jest sprzed 6 lat, teraz na pewno jest drożej.