lek. med. Jacek Ornat

Urolog

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam , takiego lekarza jak pan doktor Jacek Ornat nam potrzeba , ale na pewno stanowi wyjątek. Podchodzi do pacjenta z sercem i posiada ogromną wiedzę.

Takich lekarzy jak Pan Ornat bardzo nam potrzeba.Fachowiec jednocześnie wspaniały człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej i empatii .

Jacek Ornat to rewelacyjny, kompetentny lekarz. Dziękuję za udany zabieg krótkiego wędzidełka, teraz żyje się o niebo lepiej. Pełen profesjonalizm, polecam innym.

Bardzo dobry lekarz, wykonał u mnie zabieg krótkiego wędzidełka celująco, dodam, że mało lekarzy prywatnie taki zabieg wykonuję, a jeśli tak to odległe terminy są. Pozdrawiam!

polecam pana Jacka Ornata ponieważ jest on człowiekiem kompetentnym, bardzo dobrym i pomocnym . Jako jedyny trafił za pierwszym razem w moją chorobę i wystawił leki dzięki którym się wyleczyłam. Bardzo dziękuje panu doktorowi. Oby więcej takich doktorów było w naszym kraju!!! :D

Wciąż poszukujesz "Urolog Opole"?

Al.Lipowa 16 /

al. Wiązowa 7