lek. med. Jacek Ornat

Urolog

Nie znajduję słów uznania, kompetęcja, profesjonalizm, empatia. Lekarz Urolog na 6. Panie doktorze dziękuję za ludzkie ciepło i życzliwość

Hieronim z Oleśnicy; Profesjonalizm,kompetencja i empatia w każdym calu.Już po wstępnym badaniu postawioną diagnozę potwierdziyły w 100 % późniejsze badania.Bardzo konkretnie i przystępnie przekazana wiadomość na temat choroby,operacji i dalszego leczenia.Z całego serca dziękuję i polecam każdemu…słowa uznania dla całego oddz.urologii.

Profesjonalizm ,kompetencja i empatia w każdym calu.Już po wstępnym badaniu postawioną diagnozę potwierdziły w 100% późniejsze badania.Bardzo konkretnie i przystępnie przekazana wiadomość na temat choroby ,operacji i dalszego leczenia.Z całego serca dziękuję i polecam każdemu…

W 100% polecam Pana doktora. Jest szczerze oddany i zaangażowany w sprawy pacjentów. Jest wysokiej klasy specjalistą. Doskonale wytłumaczył moją chorobę i rozwiał wszelkie moje wątpliwości. Kompetentny,empatyczny poświęcający dużo czasu aby porozmawiać z pacjentem.Człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Ciesze się bardzo że do Niego trafiłem i bardzo dziękuję za dotychczasową opiekę. Pozdrawiam i polecam również cały pododział DCO. Wdzięczny pacjent- Ryszard z Wrocławia

Pozdrawiam i polecam również cały pododział DCO.
Wdzięczny pacjent- Ryszard z Wrocławia

Bardzo dobry , młody lekarz. Wysokiej klasy specjalista z dużą doza empatii dla pacjenta. Doskonale wytłumaczył chorobę i rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Podziękowania dla pani pielęgniarki asystującej przy wykonywanym zabiegu. Zdecydowanie polecam. Więcej takich lekarzy i pielęgniarek, a nasza służba zdrowia zmieniłaby swoje oblicze z korzyścią dla wszystkich. Wdzięczny pacjent Jerzy z Wałbrzycha.

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysokiej klasy specjalista. Serdecznie polecam. Pozdrawiam i polecam również cały pododdział urologii DCO. Pozdrawiam. Wdzięczny pacjent z Opola.

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysokiej klasy specjalista. Serdecznie polecam.
Pozdrawiam i polecam również cały pododdział urologii DCO.

Pozdrawiam.
Wdzięczny pacjent z Opola.

W 100% polecam Pana doktora. Jest szczerze oddany i zaangażowany w sprawy pacjentów. Cieszę się bardzo, że do niego trafiłem i bardzo dziękuję za dotychczasową opiekę.

POLECAM Wspaniały lekarz. Więcej takich lekarzy, z takim podejściem do pacjenta, zawsze uśmiechnięty, uprzejmy. Spokojnie tłumaczy, wyjaśnia.

Lekarz, którego z całego serca można polecić każdemu, potrzebującemu pomocy urologicznej. Kompetentny, empatyczny, poświęca swój wolny od pracy czas, aby porozmawiać z pacjentem i rozwiać jego lęki i wątpliwości co do sposobu leczenia. Złoty człowiek. Dziękuję Doktorze.

Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam , takiego lekarza jak pan doktor Jacek Ornat nam potrzeba , ale na pewno stanowi wyjątek. Podchodzi do pacjenta z sercem i posiada ogromną wiedzę.