dr n. med. Jacek Orzeszko

Kardiolog

Bardzo dobry lekarz.Poswieca czas pacjentowi,jest dokladny i profesjonalny z rownoczesnym zyczliwym podejsciem do pacjenta.Zawsze oddzwania jesli nie moze odebrac tel.Polecam Pana doktora serdecznie.

Lekarz z powołania, a nie tylko z wykształcenia. Zaangażowany w pracę, do tego mający bardzo dobry kontakt z pacjentem i niezłe poczucie humoru :) Od kilku lat prowadzi moją Mamę, ja też skorzystałam raz z konsultacji i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Dodam, że leczymy się na NFZ, nie prywatnie. Mimo olbrzymich kolejek nie odmawia pomocy i jeśli ktoś źle się czuje, przyjmie go zawsze na cito, choć nie jest zarejestrowany. Szanuje ludzi i ich czas (gdy rejestratorka omyłkowo wpisała moją Mamę na termin, który okazał się dniem wolnym od pracy, sam do niej zadzwonił z wyprzedzeniem, by sprostować pomyłkę i ustalić inną datę). Jak dla mnie - dr Orzeszko swoją sumiennością i troską o pacjenta zdecydowanie odbiega od tego, co jest niechlubną normą w szpitalu, gdzie pracuje - bylejakości i traktowania ludzi tylko jak przypadki medyczne. Można powiedzieć - ratuje "twarz" tej placówki medycznej. Polecam Pana Doktora i dziękuję za dotychczasową pomoc.

Od kilku lat moja mama cierpi na napadowe migotanie. Leczona przez kilku lekarzy w tym czasie, czuła się coraz gorzej, ataki występowały coraz częściej (nawet co 2-3 dni), a leczenie wydawało się bezskuteczne. Do pana doktora trafiła z resztką nadziei na pomoc i okazało się to strzałem w 10. Doktor przeprowadził dokładny wywiad, zrobił usg serca, wytłumaczył istotę schorzenia i zmienił leczenie. Mama jest miesiąc po wizycie, migotanie ustało, czuje się świetnie. Gorąco polecam doktora. Uczciwy lekarz i świetny specjalista.