dr n. med. Jacek Pajak

Neurochirurg

URATOWAŁ ŻYCIE MOJEJ CÓRCE!!! Bardzo dobry "fachowiec" i cudowny, ciepły człowiek, obdarzony wyjątkową empatią. Zdiagnozował moje dziecko po paru minutach, wysłał na tomografia na cito i sam osobiście czekał z nami na wyniki. Na następny dzień dziecko było już po pierwszej operacji ratującej życie. Mogła nie dożyć jutra, gdyby nie dr Pająk! W perfekcyjny sposób przeprowadził później tą właściwą operację, a była bardzo trudna, bo guz był umiejscowiony aż w trzech komorach mózgowych. Nawet Pan Profesor bał się ruszyć tego guza a dr Pająk podjął się tego zadania. Prowadził potem ...

Zdiagnozował moje dziecko po paru minutach, wysłał na tomografia na cito i sam osobiście czekał z nami na wyniki. Na następny dzień dziecko było już po pierwszej operacji ratującej życie. Mogła nie dożyć jutra, gdyby nie dr Pająk! W perfekcyjny sposób przeprowadził później tą właściwą operację, a była bardzo trudna, bo guz był umiejscowiony aż w trzech komorach mózgowych. Nawet Pan Profesor bał się ruszyć tego guza a dr Pająk podjął się tego zadania. Prowadził potem córkę przez 10 kolejnych lat, aż do pełnoletności i na dalsze monitorowanie posłał do dobrego neurochirurga dla dorosłych.
Minęło już 20 lat od tych operacji i nadal jest ok.
Dr Jacek Pająk uratował życie mojego dzicka i będę mu wdzięczna za to na wieki.
Zdrowia i szczęścia Panie doktorze !!! Sukcesów i chwały, bo jak nikt Pan na nie zasługuje.
Pozdrawiam.
Wdzięczna matka Agatka

Dr.Pajak jest wspanialym lekarzem!Posiada ogromna wiedze ktora przekazuje dzieciom i rodzicom w sposob taki by zrozumieli.W momentach stresu i strachu dodaje otuchy i zawsze ma czas dla malych pacjentow i przestraszonych rodzicow.Polecamy doktora z calego serca!

Bardzo dobry lekarz,w 1993 roku uratował życie mojej córki. Jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczna

Po wizycie z moją córką, byłam w szoku, nie przypuszczałam, że spotkamy tak wspaniałego doktora!!!! mogłabym wymieniać długo same superlatywy, ale chcę podsumować krótko. Szkoda, że taki profesjonalizm nie zaraża innych kolegów lekarzy. Pozdrawiam Serdecznie

Pozdrawiam Serdecznie

Bardzo dobry lekarz. Cenię Go za wszystko.Ma podejście do dzieci do rodziców.Bardzo oddany w swojej pracy.Pozdrawiam Dro Pająka od Daniela co był operowany 3 czerwca tego roku przez Dr Pająka. Pozdrawiam

Witam moja córeczka ma 6 lat i choruje na glejaka mózgu termin do lekarza jest bardzo odległy bo dopiero w maju a córka coraz gorzej się czuje próbowałam szukac na necie tel bezpośrednio do dr pająka ale bez skutku więc jjesli ktoś morze mi pomuc bende bardzo wdzięczna

Pierwszy kontakt z dok.Pająkiem miałem w 1993r na wiosnę w CSK Ligota gdzie wtedy pracował na oddz.III Neurochirurgi to on z obecnym w tym czasie Profesorem Wenclem szefem kliniki operował mojego syna pierwszy raz i dzięki temu syn jest nadal chwała i wielkie dzięki dla niego wielki i dobry fachowiec życzliwy i uczynny więcej takich lekarzy Zawsze go polecam jak ktoś szuka neurochirurga chylę głowę przed takim lekarzem

Mądry lekarz, który na pierwszym miejscu stawia dobro małego pacjenta. Z dość specyficznym poczuciem humoru, jednakże wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Fachowiec z doświadczeniem, nie wynosi się ponad. Skromny, uczciwy i szczery. Ja polecam tego lekarza:) Wdzięczna mama

Wdzięczna mama

Poznałam doktora Pająka w 2001 roku, kiedy zdiagnozował i przeprowadził operację mego syna. Szybka reakcja, dostosowanie metody zabiegu do wymagań schorzenia z uwzględnieniem dobra pacjenta. Oceniam Go bardzo wysoko. Do dziś czuję wdzięczność za okazane ciepło i serce.

Doktor Pająk operował mnie w 2008r. kiedy to po ciężkim wypadku komunikacyjnym trafiłam do tej kliniki. Jestem mu bardzo wdzięczna,mimo jego specyficznego podejścia jest bardzo dobrym lekarzem i polecam go każdemu,lepszego nie znajdziecie!