dr n. med. Jacek Paluszyński

Jestem pacjentką Doktora od ponad 10 lat. Prowadził obie moje ciąże, 1 z nich zakończyła się cesarskim cięciem które również przeprowadził. Każda wizyta przebiegała zawsze jak najbardziej prawidłowo, lekarz przeprowadzał badania dokładnie, szczegółowo i bez pośpiechu. Odpowiadał na wszelkie pytania. W razie wątpliwości między wizytami zawsze mogłam liczyć na pomoc telefoniczną, co zdecydowanie daje pacjentce pewien spokój i komfort psychiczny. Zawsze kiedy potrzebowałam Pan doktor udzielił mi porady i wsparcia. Szczerze polecam.

Jestem bardzo zawiedziona. Do tej pory chodziłam do Pana doktora (juz z 10 lat chyba) i zawsze byłam bardzo zadowolona. Ale zmieniło się to,kiedy zaszłam w ciążę. Moją pierwszą. Długo zastanawiałam się,czy w ogóle pisać, ale mimo porodu już kilka miesięcy temu,ciągle jestem zła.Przyznam, że ma dobry sprzęt i wiedzę,prowadzi bardzo skrupulatne USG. Jednak o wiele rzeczy musiałam się dopytywać sama.I niestety-o wielu się nie dowiedziałam,bo też nie wiedziałam o co pytać,bo i skąd!Okazało się,że nie usłyszałam NAWET tak podstawowej rzeczy,że muszę przygotować się na wizytę położnej po porodzie.Nawet nie wiedziałam,że musi przyjść!Bo skąd?I wynikły z tego bardzo duże problemy.Do tego położenie mojego łożyska magicznie zmieniło położenie-przez 7 mcy było na tylnej ścianie,by w 8smym magicznie znaleźć się na przedniej.Zakładam omyłkę pisarską w papierach, ale mimo wszystko-nie powinno się to zdarzyć.Wiele pytań zbywane było krótkimi odpowiedziami.Chciałam porozmawiać o moim ogromnym lęku przed porodem SN (w rodzinie mam aż 2 osoby z porażeniem po takim porodzie)szczególnie w dobie pandemii ,ale usłyszałam,że zdrowa jestem,ciąża przebiega bez zastrzeżeń-i że mogę dostać zaświadczenie od psychiatry,jak się boję, ale i tak nie wiadomo,czy będzie wzięte pod uwagę.Nie było nawet próby rozmowy na temat przewagi SN nad CC czy na odwrót. Ostatecznie przeżyłam bardzo traumatyczny poród SN przy bardzo nerwowym personelu (akurat zaczynały się obostrzenia pandemiczne jakieś dziwne). I wyszłam z tego bardzo pokiereszowana. A do tego okazało się, że w trakcie ciąży nie załatwiłam wielu spraw, bo nie wiedziałam,że muszę-i to tylko pogorszyło mój stan psychiczny już po porodzie.Także- zgodzę się, że fachowiec dobry! I pewnie niejedną trudną ciążę poprowadził. Ale jeśli ciąża przebiega dobrze, bez powikłań-i jest to pierwsza ciąża- sugeruję poszukać kogoś bardziej zaangażowanego. Bo jest to rzecz wyjątkowa w życiu każdej mamy i tak powinna być traktowana przez lekarza.

Tylko pieniadze sie licza i przyjmowanie pacjetek np: w soboty o 21.00

Tylko pieniadze sie licza i przyjmowanie pacjetek np: w soboty o 21.00

Chodzilo o infekcje mam tylko 15 lat nie wiedzialam juz co robic bylam u innego ginekologa ale teraz zdecydowanie polecam p.Paluszynskiego . Do problemu podszedl konkretnie (poprzedni byle by cos zapisac) . Wyjasnil mi wszystko. Pozatym przyjal mnie po godzinie mama go popeosila ze bardzo potrzebny mi lekarz i bez problemu nas przyjal :)

Dwa lata temu lekarz ten operował mnie z powodu endometriozy w bliżnie krocza.Wszystko poszło pomyślnie.Jednak pare dni po operacjii wtargnęło zakażenie(czasami tak bywa).Do końca leczenia doktor bardzo miło i profesjonalnie podchodził do tego.GODNY POLECENIA!!!DziEki Niemu jestem w pełni zdrowa.DZIĘKUJĘ;)

Polecam dr Paluszyńskiego jako fachowca, jest doskonałym specjalistą, kompetentnym. Jednak z przykrością muszę stwierdzić, że Pan doktor trochę "zagalopował" się w pogoni za kasą. Ma zdecydowanie za dużo pacjentek. Przy każdej wizycie pyta o to samo: która ciąża?, jaki był poród?, itp. Jak przychodzi się do niego podczas prowadzenia ciąży przynajmniej raz w msc to można się tym naprawdę zniechęcić.Dla zachowania przyzwoitości mógłby sobie to zapisywać.Nie dziwię się,że Pan doktor nie pamięta skoro jednego dnia potrafi przyjąć nawet 30 pacjentek. Lekka przesada. Zastanawiam się czy po całym dniu dyżuru w szpitalu i potem po 8h prywatnych wizyt Pan doktor wie jeszcze "co mówi".Gdy prowadził moją pierwsza ciążę (5 lat temu) to było zdecydowanie lepiej. Jednak jako specjalistę nie poleciłabym innego lekarza jak dr Paluszyńskiego. Fachowiec w 100%. Poza tym jest bardzo sympatyczny, odpowie na każde pytanie i wytłumaczy prostym językiem każdą watpliwość.

Tylko i wyłącznie dr Paluszyńskiemu zawdzięczamy także to, że nasz dziecko żyje. Aż boję się pomyśleć co by się stało, gdyby w porę nie zadecydował o cc. Odwiedził mnie po zabiegu na oddziale, obejrzał Maleństwo, jeszcze raz wszystko wytłumaczył. W tej chwili myślimy z mężem o drugim dziecku. Tak jak przy pierwszej ciąży, kolejną powierzymy dr Paluszyńskiemu.

Godny polecenia specjalista, cierpliwy, dokładny, miły, sympatyczny. Gorąco polecam:)

Pan doktor leci wyłącznie na KASE. Koszt w listopadzie 2010 140 zł (tylko USG). 3 miesiące wcześniej z cytologią 180 zl. Apropo cytologii -0 jestem pacjętkom od 5 lat i dopiero na moją prośbe skierował mnie po 4 latach na cytologie. A mówi się że kobieta powinna to badanie robić raz w roku. Wstyd doktorku. Uważam że leci tylko na kase. Prowadził moją ciąże, ale teraz przy chęci poczęcia drugiego dziecka nie polecam. I tak jak pisały poprzedniczki kieruje (zwłaszcza mężów) do swoich kolesiów. Bardzo często do dr Sobocińskiego z ...

I tak jak pisały poprzedniczki kieruje (zwłaszcza mężów) do swoich kolesiów. Bardzo często do dr Sobocińskiego z Bydgoszcy.

Komentarz: Zaufałam doktorowi Paluszyńskiemu w 100%przy pierwszej ciązy i mnie nie zawiodl!!! świetna opieka 9 miesiecy, poczucie bezpieczeństwa!!! jak i po porodzie doktor na drugi dzien mnie odiwedzil na oddziale z wyjasniniami co ze mna i co z maluszkiem!!!! Godny polecenia, cierpliwy na kazda wiazyte , uwazam ze najwspanialszy lekarz z jakim mialam do czynienia;) Akyualnie prowadzi moją 2 ciąze i jestem w 100 % bezpieczna ... POLECAM

Komentarz: