dr n. med. Jacek Paluszyński

Ginekolog

Polecam dr Paluszyńskiego jako fachowca, jest doskonałym specjalistą, kompetentnym. Jednak z przykrością muszę stwierdzić, że Pan doktor trochę "zagalopował" się w pogoni za kasą. Ma zdecydowanie za dużo pacjentek. Przy każdej wizycie pyta o to samo: która ciąża?, jaki był poród?, itp. Jak przychodzi się do niego podczas prowadzenia ciąży przynajmniej raz w msc to można się tym naprawdę zniechęcić.Dla zachowania przyzwoitości mógłby sobie to zapisywać.Nie dziwię się,że Pan doktor nie pamięta skoro jednego dnia potrafi przyjąć nawet 30 pacjentek. Lekka przesada. Zastanawiam się czy po całym dniu dyżuru w szpitalu i potem po 8h prywatnych wizyt Pan doktor wie jeszcze "co mówi".Gdy prowadził moją pierwsza ciążę (5 lat temu) to było zdecydowanie lepiej. Jednak jako specjalistę nie poleciłabym innego lekarza jak dr Paluszyńskiego. Fachowiec w 100%. Poza tym jest bardzo sympatyczny, odpowie na każde pytanie i wytłumaczy prostym językiem każdą watpliwość.

Rzeczywiście Pan Doktor jest bardzo miły i uprzejmy. Jednakże w moim przypadku, a leczyłam się u niego kilka lat, nie rozpoznał 7 tyg. ciąży pozamacicznej - mimo, iż mówiłam mu że 2 testy ciążowe wyszły mi pozytywnie - wynik ten zrzucił na torbiele i przepisał mi tabletki na wywołanie miesiączki. Gdyby nie inny lekarz nie wiem jak by to się skończyło. Miałam zabieg w Centrum Zdrowia Matki Polki polegający na zatruciu rozwijajacego się w jajowodzie zarodka. Po kilku tyg. trafiłam ponownie do P.Doktora na kontrolę czy zarodek został wydalony z jajowodu, Pan Jacek obejrzał mnie dokładnie po czym stwierdził że już napewno ciąży w jajowodzie nie ma. Po 3 dniach karetka na pół przytomną zawiozła mnie do szpitala na Bielany z silnym zakażeniem organizmu i .... zarodkiem w jajowodzie. Spędziłam tam ok 2 tyg. - jeżeli ktoś myśli że mój lekarz się tym zainteresował to jest w błędzie - mimo, że ja i mój mąż poinformowaliśmy go o tym.
Podsumowując lekarz jest dobry jeśli nic złego się nie dzieje, wielu moim koleżankom świetnie poprowadził ciążę, ale jeśli macie jakiekolwiek problemy - NIE POLECAM!!!

Do dr Paluszyńskiego trafiłam kierując się opiniami w internecie. I jestem rozczarowana - pan doktor nie zauważył 4 tygodniowej ciąży. Miesiączka się spóźniała, test wyszedł pozytywnie, a pan doktor.... wysłał mnie na dodatkowe badania na niepłodność do swojego znajomego lekarza w Bydgoszczy, natomiast męża wysłał również do znajomego na zbadanie nasienia. Nie wierząc lekarzowi na drugi dzien poszłam do przychodni na badanie beta-HCG, które potwierdziło 100% ciążę. WSTYD PANIE PALUSZYŃSKI! Lekarz tej sławy nie powinien nie zauważyć zarodka w macicy!!! Może pan doktor już nie dowidział bo przyjął mnie o 23 w swoim gabinecie, co podobno jest standardem, gdyż jak się dowiedziałam od pacjentek w kolejce, lekarz przyjmuje zazwyczaj do 1-szej w nocy. A rano wstaje i na 7.00 do szpitala - ja się nie dziwię że nie poznaje pacjentek i jest gburowaty. Siedziała koło mnie Pani która kiedyś wyszła od lekarza o wpół do trzeciej w nocy. Lekarz ma 2 gabinety: na Astrowej 21 gdzie przyjmuje po nocach :) i na Podgórnej 35 m 4, gdzie trzeba sie zarejestrować i czekać około 2 tygodni. Koszt wizyty z USG narządów rodnych i piersi 180 zł (bez cytologii)SZCZERZE ODRADZAM!!!

Chodzilo o infekcje mam tylko 15 lat nie wiedzialam juz co robic bylam u innego ginekologa ale teraz zdecydowanie polecam p.Paluszynskiego . Do problemu podszedl konkretnie (poprzedni byle by cos zapisac) . Wyjasnil mi wszystko. Pozatym przyjal mnie po godzinie mama go popeosila ze bardzo potrzebny mi lekarz i bez problemu nas przyjal :)

Pan dr prowadził moją ciążę był przy porodzie(robił cc). Drogie panie to że nie poznaje pacjętek nie świadczy o tym, że nie pamięta ich, tylko raczej ma ich zbyt dużo żeby zapamiętać wszystkie. A dlaczego przyjmuje po nocach? - bo ma pacjentek za dużo, i my też przykładamy do tego rękę(spóźniając się na wizytę!). Nawet najlepszemu zdarza się pomylić. Kiedyś usłyszałam takie słowa... jak lekarz popełni jeden błąd wszyscy pamiętają o tym i odradzają innym wizyt u niego, ale jak komuś pomoże, uratuje życie mało kto o tym pamięta.

Pan dr prowadził moją ciążę był przy porodzie(robił cc).

Komentarz: Zaufałam doktorowi Paluszyńskiemu w 100%przy pierwszej ciązy i mnie nie zawiodl!!! świetna opieka 9 miesiecy, poczucie bezpieczeństwa!!! jak i po porodzie doktor na drugi dzien mnie odiwedzil na oddziale z wyjasniniami co ze mna i co z maluszkiem!!!! Godny polecenia, cierpliwy na kazda wiazyte , uwazam ze najwspanialszy lekarz z jakim mialam do czynienia;) Akyualnie prowadzi moją 2 ciąze i jestem w 100 % bezpieczna ... POLECAM

Komentarz:

Tylko i wyłącznie dr Paluszyńskiemu zawdzięczamy także to, że nasz dziecko żyje. Aż boję się pomyśleć co by się stało, gdyby w porę nie zadecydował o cc. Odwiedził mnie po zabiegu na oddziale, obejrzał Maleństwo, jeszcze raz wszystko wytłumaczył. W tej chwili myślimy z mężem o drugim dziecku. Tak jak przy pierwszej ciąży, kolejną powierzymy dr Paluszyńskiemu.

Zaufałam doktorowi Paluszyńskiemu w 100% i mnie nie zawiodl!!! świetna opieka 9 miesiecy, poczucie bezpieczeństwa!!! jak i po porodzie doktor na drugi dzien mnie odiwedzil na oddziale z wyjasniniami co ze mna i co z maluszkiem!!!! Godny polecenia, cierpliwy na kazda wiazyte mialam przygotowana kartke z pytaniami z zaangazowaniem i cierpliwoscia na nie odpowiadal!!!! uwazam ze najwspanialszy lekarz z jakim mialam do czynienia;)

Dwa lata temu lekarz ten operował mnie z powodu endometriozy w bliżnie krocza.Wszystko poszło pomyślnie.Jednak pare dni po operacjii wtargnęło zakażenie(czasami tak bywa).Do końca leczenia doktor bardzo miło i profesjonalnie podchodził do tego.GODNY POLECENIA!!!DziEki Niemu jestem w pełni zdrowa.DZIĘKUJĘ;)

Ja polecam p.dok.Paluszyńskiego ponieważ dzieki niemu trafiłam bardzo szybko na stól operacyjny!a tak bym czekała koło mies na swoja kolejke!dzieki temu wykryto u mnie wczesnie nowotwór jajnika który był w torbielu!przeszłam chemie ktora wygrałam:)potem musiałam lezeć w szpitalu na przetaczaniu krwi i dowiedział sie o tym i mnie odwiedził!było to bardzo miłe:)Jestem nadal pod jego kontrola!a 180 zł to ja płacilam za cytologie,badanie piersi i usg!