prof. dr hab. n. med. Jacek Pazdur

Reumatolog, Internista

Prof. dr hab. med. Jacek Pazdur - polecam w 100%. Pierwsza wizyta w moim życiu, podczas której lekarz poświęcił mi tyle czasu i uwagi (1 wizyta trwała sporo ponad godzinę). Uważnie słuchał, dopytywał, analizował, badał. Potem tłumaczył na czym polega problem, na czym polegają dane choroby, jak je leczyć, gdzie jeszcze szukać pomocy oraz jak zapobiegać dalszemu rozwojowi choroby. Pan profesor to niezwykle uprzejmy starszej daty doktor. Polecam!!!

Piszę tę opinię z wdzięczności i zaskoczenia. Wizyta trwała 1,5 godziny i to było pierwsze moje spotkanie z lekarzem, który bardzo był ciekaw moich spostrzeżeń co się dzieje we mnie. To prawdziwy "śledczy", jakiego szukałam. Bardzo taktowny, bardzo szczegółowy. Otwarcie stawia hipotezy, niektórych nikt dotąd mi nie postawił. Omawia proponowane leczenie, ukazuje też wątpliwości. Wszystko mówi w sposób jasny . Jestem bardzo wdzięczna, odzyskałam siły i motywację do leczenia.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Polecam

Wspaniały człowiek, świetny lekarz! W Instytucie Reumatologii przez wiele lat był ordynatorem oddziału reumatologicznego. Na RZS choruję od 20 lat i dzięki Niemu normalnie funkcjonuję, pracuję zawodowo i jestem spokojna, ze mam najlepszą opiekę wybitnego specjalisty. Polecam!

spokojny cierpliwy, ma czas dla pacjenta

spokojny cierpliwy, ma czas dla pacjenta

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49