lekarz Jacek Pękalski

Endokrynolog

3,7

Doktor Pękalski wykonywał u mnie USG brzucha. Wiele już razy przechodziłam takie badanie, ale po raz pierwszy tak DOKŁADNIE wykonywane. Dosłownie milimetr po milimetrze, co w związku z tym trwało dłużej niż rutyna jaką odstawiają inni śmigając szybko i śmiem twierdzić "po łebkach" gdyż w tak szybkim tempie trudno przyjrzeć się dokładnie narządom. Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Pan J. Pękalski to lekarza, który nie wie jak zachować się w stosunku do pacjenta. Straciłam 100 zł na wizytę prywatną, na której Pan doktor drwił ze mnie że przyszłam do niego z wynikiem USG, na którym były niewielkie zmiany. Potrafił zapytać w kpiący sposób czy ja w ogóle jestem w stanie spać w nocy z takimi wynikami. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wyrafinowanego i zapatrzonego w siebie lekarza. Nie będę wypowiadać się na temat kompetencji lekarza bo na podstawie mojej wizyty nie jestem w stanie tego stwierdzić ale podejście ma skandaliczne. Szczerze odradzam tego lekarza.

Rzeczowy, konkretny, zawsze zleca badania, sprawdza mierzy... poprostu facet z powołaniem. Zawsze ma czas zapyta wysłucha... nie ma u niego głupich pytań. Jedyny minius to trudno sie do niego dostac .