lekarz Jacek Pękalski

Endokrynolog

Konkretny i rzeczowy lekarz. Nie bagatelizuje problemu. Leczenie przebiega szybko i sprawnie. Pomógł mi ustabilizować problem z tarczycą. Godny polecenia.

Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz bardzo pretensjonalny, naskakujący na pacjenta. Pełno obraźliwych komentarzy skierowanych z jego strony m.in. na temat wagi, komentarze typu “Czy nie może się Pani opamiętać” i propozycję zmniejszenia żołądka. Cała wizyta to nieporozumienie i stracony czas, a lekarz powinien się zastanowić czy bezpośrednia praca w kontakcie z pacjentem to dobry pomysł.

Bardzo niemiły i nieuprzejmy lekarz nie polecam ,pacjent jest złem koniecznym syndrom białego fartucha w skali 10 wynosi 12

Doktor mający różne humory. Brak kontaktu wzrokowego z pacjentem, większość wizyty patrzenie w komputer. Gdy zmienia dawki leków zapomina o zaleceniach i całą winę przypisuje pacjentowi nie przyznając się do błędu. Będąc na wizycie prywatnej ma się wrażenie że doktor przyjmuje tam pacjentów z łaską, znudzeniem.Osobiste komentarze negatywne na temat wagi , włosów pacjentki nie są nigdy przyjemne a szczególnie od lekarza , zadawanie pytań ,, czy włosy są spocone,, jest mocno krzywdzące , mimo że codzienny prysznic to u mnie podstawa to tego typu pytania są bolesne. Gdy zadaje sie pytania na dolegliwości endokrynologiczne lekarz reaguje złością.Lekarz powinien być empatyczny, zaangażowany, otwarty, tu tego zabrakło.

Doktor bardzo nieuprzejmy, opryskliwy i niemiły. Nie polecam, bardzo nieprzyjemnie wspominam wizytę. Po opisaniu dolegliwości pan stwierdził, że czego ja u niego szukam i że jak guzek w tarczycy, to do operacji a nie do niego. Polecam omijać z daleka.

U dr. Pękalskiego byłam na badaniu ogólnym tarczycy a następnie też u niego na USG. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Konkretny, rzetelny i dokładny lekarz.Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm , wnikliwa analiza mojej choroby i co najważniejsze zaangażowanie w dalsze leczenie , jakie badania wykonać, do jakich specjalistów się udać chociaż nie ma to już nic wspólnego z endokrynologią . Wielki szacunek

Pan J. Pękalski to lekarza, który nie wie jak zachować się w stosunku do pacjenta. Straciłam 100 zł na wizytę prywatną, na której Pan doktor drwił ze mnie że przyszłam do niego z wynikiem USG, na którym były niewielkie zmiany. Potrafił zapytać w kpiący sposób czy ja w ogóle jestem w stanie spać w nocy z takimi wynikami. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wyrafinowanego i zapatrzonego w siebie lekarza. Nie będę wypowiadać się na temat kompetencji lekarza bo na podstawie mojej wizyty nie jestem w stanie tego stwierdzić ale podejście ma skandaliczne. Szczerze odradzam tego lekarza.

Rzeczowy, konkretny, zawsze zleca badania, sprawdza mierzy... poprostu facet z powołaniem. Zawsze ma czas zapyta wysłucha... nie ma u niego głupich pytań. Jedyny minius to trudno sie do niego dostac .

Doktor Pękalski wykonywał u mnie USG brzucha. Wiele już razy przechodziłam takie badanie, ale po raz pierwszy tak DOKŁADNIE wykonywane. Dosłownie milimetr po milimetrze, co w związku z tym trwało dłużej niż rutyna jaką odstawiają inni śmigając szybko i śmiem twierdzić "po łebkach" gdyż w tak szybkim tempie trudno przyjrzeć się dokładnie narządom. Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.