lekarz Jacek Pękalski

Endokrynolog

Doktor Pękalski wykonywał u mnie USG brzucha. Wiele już razy przechodziłam takie badanie, ale po raz pierwszy tak DOKŁADNIE wykonywane. Dosłownie milimetr po milimetrze, co w związku z tym trwało dłużej niż rutyna jaką odstawiają inni śmigając szybko i śmiem twierdzić "po łebkach" gdyż w tak szybkim tempie trudno przyjrzeć się dokładnie narządom. Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Polecam każdemu takiego diagnostę o ile można wybierać.

Rzeczowy, konkretny, zawsze zleca badania, sprawdza mierzy... poprostu facet z powołaniem. Zawsze ma czas zapyta wysłucha... nie ma u niego głupich pytań. Jedyny minius to trudno sie do niego dostac .