lekarz Jacek Piaskowski

Niestety, przyszedłem z tłuszczakiem, który był do wycięcia (już po wszystkich innych badaniach). Pan Jacek przyjął mnie na jakieś 2 minuty i po obejrzeniu z daleka zapowiedział, że on tego nie robi i w tym szpitalu również nikt się tego nie podejmie. Dał mi skierowanie do innego szpitala do którego zadzowniłem to powiedzieli, że mam złe skierowanie. Wróciłem do tego samego szpitala (w którym podobno nikt się tego nie podejmuje) Tydzień później trafiłem do innego dużo lepszego lekarza, który zrobił zabieg w godzinkę. Tak więc nie polecam. Ale po rozmowach z innymi lekarzami z tego szpitala, to Pan Jacek ma sławę z tego że nic mu się nie chce, odsyła wszystkich gdzie indziej i jest mało miła osoba. Wiec NIE POLECAM>

Trafiłem do Pana Doktora na kontrole(14.04) po operacji laparoskopem przepukliny pachwinowej (5.04) . Nie czułem się najlepiej , bo w dużych bólach dochodziłem do siebie. Podczas dokladnego badania , wywiadu i wysłuchaniu jakie mam dolegliwości, Panu Doktorowi nie podobało się, że tak długo trzyma mnie ból a miejsce po zabiegu jest jeszcze mocno obrzęknięte. Na szybko zlecił usg gdzie okazało się , że mam dużego krwiaka pooperacyjnego i stan zapalny. Przepisał skuteczne antybiotyki zalecił odpowiednie postępowanie rehabilitacyne w warunkach domowych i dziś(19.04)podczas kolejnej kontroli jest zdecydowana poprawa ,brak obrzęku ,bólu oraz ogólna poprawa zdrowotna w codziennym funkcjonowaniu. POLECAM.

Lekarz nie ma czasu dla pacjenta, woli pogawędzić z paniami pielęgniarkami. Ustalenia jedno a czyny lekarza drugie. Może i ma sporą wiedzę ale nie pragnie jej wykorzystać dla dobra pacjenta..

Pan jest bardzo nieuprzejmy, wizyta trwała minutę, max dwie minuty. Pretensje do lekarza pierwszego kontaktu za skierowanie. Nic przyjemnego, po 3 godzinach oczekiwania, spotkać się z takim człowiekiem. Jak pan przeczyta może przemyśli swoje zachowanie.

Wspaniały lekarza pełen zaangażowania ,skuteczny , pełen profesjonalizm naprawdę polecam każdemu oby więcej takich wspaniałych chirurgów było w naszej służbie zdrowia. Po roku szukania pomocy po dwóch dniach od zabiegu wykonanego przez pana doktora ulga i radość . Dziękuję panie doktorze. Pozdrowienia z Ustki

Szeroka wiedza medyczna wykraczająca poza specjalizację. Dwie wizty wystarczyły na postawienie diagnozy i dobranie właściwego leczenia. Chcę mi się żyć. Dzięki Doktorze.