lek. med. Jacek Piękoś

Chirurg ogólny, Proktolog

Lekarz uprzejmy, kompetentny, konkretny. Współpracująca z Lekarzem Pani Pielęgniarka sprawna, fachowa. Gastroskopia przebiegła całkiem dobrze.

Fajny, miły i z dużą empatią, fachowiec ! Bardzo sprawnie zrobił mi gastroskopię, dobrze znieczulił. Pani pielęgniarka, przepraszam ale nie pamiętam imienia ,bardzo pomocna i delikatna. Mogę u Państwa zawsze robić to badanie. Polecam każdemu , szczególnie tym ,którzy się bardzo stresują przed wykonaniem gastroskopii.

Wspaniały lekarz, super specjalista, diagnostyk. Wyjątkowo przyjazny pacjentowi, bardzo delikatny podczas badań wziernikowych. Najwyższe słowa uznania dla specjalisty, którego jestem pacjentką od 25 lat. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów zawodowych i osobistych Barbara z Brzeska

Lekarz godny zaufania ,polecam.Rzeczowo informuje o przebegu zabiegu.

Lekarz godny zaufania ,polecam.Rzeczowo informuje o przebegu zabiegu.

Byłam u doktora z problemem chirurgicznym.Świetnie się uporał z moim kłopotem,który męczył mnie już dość długo.Ale dzięki interwencji chirurgicznej jest w końcu okey. Polecam miły,życzliwy i rzeczowy,napewno wam pomoże.

Polecam miły,życzliwy i rzeczowy,napewno wam pomoże.

Polecam wszystkim doktora Piękosia,świetny specjalista,kompetentny,miły życzliwy wobec pacjenta.Ma w sobie dużo cierpliwości i życzliwości.Wykonywał mi gastroskopie,której bardzo się bałam,a dzięki doktorowi wszystko udało sie tak sprawnie i prawie bezboleśnie :) pozdrawiam doktora -dziekuję

pozdrawiam doktora -dziekuję