lekarz Jacek Płonka

Pan doktor Jacek Płonka jest super lekarzem, wszystko dokładnie tłumaczy, bez pośpiechu, ma świetny kontakt z pacjentem, jest bardzo uprzejmy i komunikatywny. Polecam w 100%

Polecam w 100%

Jak najbardziej polecam zarowno dla dzieci i doroslych. Z wlasnego doswiadczenia i mojej rodziny. Pomogl dziecku w momencie kiedy inni lekarzeprzepisywali standardowe leki z apteki ktore nie pomagaly

Lekarz z ogromnym sercem, uwielbia dzieci a jego kompetencje i profesjonalizm w podejściu do małego pacjenta są na najwyższym poziomie. Doktor ma niesłychaną intuicję w leczeniu dzieci, każda diagnoza zawsze trafiona i nie faszeruje dziecka zbędnymi lekami. Potrafi rozmawiać z rodzicem i uspokoić gdy jest taka potrzeba. Godny polecenia, a co najważniejsze, odpisuje na każdego smsa choćby o północy :) Bardzo dobry człowiek!

Do lekarza po przychodni jeżdżę ponad 70km ponieważ w bliżej okolicy nie ma reumatologa dziecięcego. Lekarz co wizytę kazał powtarzać mi te same wyniki, gdy je pokazywałam słyszałam tylko ,,wyniki są dobre” to sama mogłam sobie powiedzieć. Albo ,,musi pani brać dużo przeciwbólowek” nie szukał problemu skąd bierze się uporczywy ból moich stawow który doprowadza czasem aż to płaczu. Osobiście nie polecam doktora, chyba zyskał papier lekarski w paczce od chipsów

Osobiście nie polecam doktora, chyba zyskał papier lekarski w paczce od chipsów

Znam doktora od wielu lat, korzystam z jego pomocy /posiadam troje dzieci/ i nie zawiodłam się na jego wiedzy i kompetencjach. Cenię jego profesjonalizm a do tego sympatyczny i kulturalny , co nie jest takie częste w tej profesji.

Wróciłam do domu ze szpitala, gdzie spędziłam z dzieckiem prawie tydzień, potem byliśmy jeszcze 3 dni na dziennym.Moim lekarzem prowadzącym był dr Płonka i chyba tylko dzięki niemu udało mi się, a raczej nam przeżyć ten trudny okres. Na wstępie postawił trafną diagnozę, a potem pomimo dodatkowych komplikacji wyleczył dobrze synka. Przytrafiła nam się oczywiście biegunka, ale w tych warunkach to norma, niestety. Krzysia rano badał, potem szybko zlecał badania i leki a jeszcze w ciągu dnia zaglądał i udzielał mnie i mężowi jasnych informacji. Dostępny był cały dzień, tylko w środę cały dzień i noc spędził na izbie przyjęć. Jest bardzo ok.

Może dobry lekarz w innym konekscie, ale u mojego syna w szpitalu na dużurze postawił błędną diagnoze.... po 8 godzinach kroplówek i dwóch wizytach zrobił RTG płóc które pokazało że syn zamiast nieżytu żoładka ma zapalenie płóc... ale będąc w 13 zalapał grype jelitowa przez p. Płonkę.I tak 3.5 letni szczeniak męczył się z zapaleniem plóc i jelitówką dzieki doktorowi.... zresztą warunki na witosa są okrótne dla dzieciaków i ich rodziców. Podziekowania mozna składać jedynie z-cy ordynatora i pielegniarką( oprócz jednej)

Ma podejście do każdego pacjenta, potrafi pocieszyć w ciężkich chwilach. Zawsze wytłumaczy na czym polega zastosowane leczenie i dlaczego trzeba akurat takie leczenie zastosować. Zawsze znajdzie czas by wysłuchać problemów swoich pacjentów.

Nie polecam tego lekarza! Będąc dwa razy na wizycie u pana dr nie potrafił on prawidłowo zdiagnozować mojego 3-letniego syna, a na dodatek wykluczył chorobę na którą faktycznie syn chorował, a objawy były ewidentne. Przez co właściwe zdiagnozowanie i leczenie zostało rozpoczęte z dużym opóźnieniem, przy czym choroba cały czas postepowała.

Lekarz świetny ,prawidłowo rozpoznał , wytłumaczył chorobę i zastosował odpowiednie leki . Bardzo uprzejmy i komunikatywny. podejście to swoich pacjentów jak najbardziej najlepsze !

podejście to swoich pacjentów jak najbardziej najlepsze !