lekarz Jacek Płonka

Poznałam dr w szpitalu, na pediatrii.Miałam duży problem z dzieckiem /podejrzenie zapalenia stawów/. Syn był skierowany do Por.Reumatologicznej, gdzie pracuje dr, ale terminy wiadomo, za 3 miesiące.Lekarz z POZ powiedział,że to pilna sprawa. W rejestracji otrzymałam nr telefonu, zadzwoniłam i dokładnie opisałam całą sprawę.Powiedział, że to i tak nie jest przypadek do poradni i nie ma na co czekać, wyznaczył termin przyjęcia do szpitala za tydzień.W szpitalu jako specjalista od reumatologii zajął się synem i za 3 dni było wszystko wiadomo.Kamień spadł mi z serca, odżyłam. Jestem bardzo wdzięczna i ...

Jestem bardzo wdzięczna i nigdy mu tego nie zapomnę

Przyjmował moje 9-miesięczne dziecko w nocy na Witosa z powodu wymiotów i biegunki i naprawdę nie rozumiem tych zachwytów. Być może na wizytach prywatnych jest inaczej, ale podczas naszej w WCM - mało komunikatywny, formalny, nieprzyjazny. O udzieleniu wyczerpującej informacji na temat stanu dziecka, ewentualnych przyczyn i diagnozy - zapomnij. To co na wypisie musi rodzicom wystarczyć. Są w Opolu lepsi i bardziej sympatyczni pediatrzy. Nie polecam.

Godny polecenia pediatra, z czystym sumieniem mogę tak powiedzieć. Korzystam dość często z porad Dr Jacka, zawsze mogę liczyć na niego, jest dla mnie często ostatnią deską ratunku (prywatna wizyta wiąże się jednak z honorarium). Potrafi przełamać strach, dzieci bardzo go lubią i same domagają się jego przyjazdu. Ja cenię jego super fachowość i to że woda sodowa nie udezryła mu do głowy pomimo wysokich kwalifikacji i takich pochlebnych opinii na tym forum.

Godny polecenia pediatra, z czystym sumieniem mogę tak powiedzieć.

Od kilku lat leczę moje dzieci u pana doktora i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby postawił złą diagnozę, leki przepisywane przez niego zawsze działają. Z dziećmi jak i z rodzicami ma bardzo doby kontakt,jest rzeczowy i dokładny.

szkoda komentować, odmówił pomocy, nie przyjechał do dziecka, stwierdził że już na dzisiaj skończył pracę.

Bardzo dobry lekarz - potwierdzam.Potrafi postawić trafną diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie.Ma to co odróżnia go od wielu innych - intuicję i potrafi dobrze wyczuć małego pacjenta. Zawsze gdy tylko potrzebuję korzystam z pomocy dr.

Zawsze gdy tylko potrzebuję korzystam z pomocy dr.

Miałam "okazję" poznać kilka pediatrów z tego rankingu.Zdecydowanie polecam tego lekarza jako kompetentnego, rzetelnego i solidnego.Znam go od kilku lat i stale utrzymuje się na wysokim poziomie.

Opierając się na opiniach z rankingu, wybrałam Pana Doktora i mogę potwierdzić dobrą opinię.Bardzo dobry, solidny lekarz, nawiązujący szybko kontakt z rodzicami i dzieckiem.Potrafi wysłuchać, bez poganiania, dopiero potem mówi, stawia trafne diagnozy i prawidłowe leczenie.

Potwierdzam pozytywne opinie które przeczytałam wcześniej.Tylko co zrobić gdy jest na urlopie?

Polecam, to dobry lekarz.Z porad dr korzystam dwukrotnie w roku, podczas pobytów w Polsce, aktualnie mieszkam w Anglii.Tam opieka lekarska, a zwłaszcza nad dzieckiem, nie jest taka jak wydaje się to wielu Polakom.Sporządzam listę pytań, na które dopiero tutaj uzyskuję odpowiedź.