lekarz Jacek Płonka

Pediatra

Mogę polecić Doktora z czystym sumieniem, korzystałem kilkakrotnie z porad.Czasem w okresie nawału pracy wyczuwam, że spieszy się choć nigdy tego nie powie.Nie wpływa to jednak na jakość porady, która zawsze jest na wysokim poziomie.Z drugiej strony jeśli policzyć czas dojazdu do pacjenta w godzinie szczytu , trudno się dziwić. Jest bardzo Ok

Potwierdzam - solidna firma, godny zaufania i polecenia innym.Potrafi nawiązać w kilka minut dobry kontakt z małym pacjentem, co ma duże znaczenie w dalszym postępowaniu.Diagnostyka i leczenie:konkretne, bez naciągania i wykonywania setek bzdurnych i niepotrzebnych badań, odsyłania do innych specjalistów:okulistów, laryngologów, alergologów, gastrologów..To wynika chyba z doświadczenia.

Polecam, to dobry lekarz.Z porad dr korzystam dwukrotnie w roku, podczas pobytów w Polsce, aktualnie mieszkam w Anglii.Tam opieka lekarska, a zwłaszcza nad dzieckiem, nie jest taka jak wydaje się to wielu Polakom.Sporządzam listę pytań, na które dopiero tutaj uzyskuję odpowiedź.

Miałam problem z dzieckiem ciągnący się od kilku miesięcy , lekarze z Przychodni , do których miałam zaufanie , nie potrafili choroby zdiagnozować.Poprosiłam na konsultację,za namową koleżanki i okazało sie, że dziecko ma wrodzoną wadę serca. Dziś Kubuś jest już po operacji kardiochirurgicznej w Zabrzu, czuje sie świetnie i dobrze rozwija. Polecam innym rodzicom - to b.dobry lekarz, nietuzinkowy.

Opierając się na opiniach z rankingu, wybrałam Pana Doktora i mogę potwierdzić dobrą opinię.Bardzo dobry, solidny lekarz, nawiązujący szybko kontakt z rodzicami i dzieckiem.Potrafi wysłuchać, bez poganiania, dopiero potem mówi, stawia trafne diagnozy i prawidłowe leczenie.

Bardzo dobry lekarz - potwierdzam.Potrafi postawić trafną diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie.Ma to co odróżnia go od wielu innych - intuicję i potrafi dobrze wyczuć małego pacjenta. Zawsze gdy tylko potrzebuję korzystam z pomocy dr.

Zawsze gdy tylko potrzebuję korzystam z pomocy dr.

Jest OK,kompetentny i konkretny,bez zbędnych słów i opowiadania bzdetów dla mamusi i tatusia.Dogaduje się z dzieciakami. Konkretny gość Niestety ostatnio trudniej dostępny i często widać zamęczony przez pacjentów.Podobno obronił niedawno doktorat.

Miałam "okazję" poznać kilka pediatrów z tego rankingu.Zdecydowanie polecam tego lekarza jako kompetentnego, rzetelnego i solidnego.Znam go od kilku lat i stale utrzymuje się na wysokim poziomie.

Nie polecam tego lekarza! Będąc dwa razy na wizycie u pana dr nie potrafił on prawidłowo zdiagnozować mojego 3-letniego syna, a na dodatek wykluczył chorobę na którą faktycznie syn chorował, a objawy były ewidentne. Przez co właściwe zdiagnozowanie i leczenie zostało rozpoczęte z dużym opóźnieniem, przy czym choroba cały czas postepowała.

Lekarz naprawdę godny polecenia, skorzystałam z porady za namową koleżanki z pracy, po kilku tragicznych wizytach w poradni.