lekarz Jacek Płonka

Pediatra

Potwierdzam opinię innych rodziców, z wyjątkiem tej pierwszej. Lekarz , a właściwiej doktor godny zaufania i polecenia. Specjalista od dużych i małych dzieci.

Potwierdzam opinię innych rodziców, z wyjątkiem tej pierwszej.
Lekarz , a właściwiej doktor godny zaufania i polecenia.
Specjalista od dużych i małych dzieci.

Przyjmował moje 9-miesięczne dziecko w nocy na Witosa z powodu wymiotów i biegunki i naprawdę nie rozumiem tych zachwytów. Być może na wizytach prywatnych jest inaczej, ale podczas naszej w WCM - mało komunikatywny, formalny, nieprzyjazny. O udzieleniu wyczerpującej informacji na temat stanu dziecka, ewentualnych przyczyn i diagnozy - zapomnij. To co na wypisie musi rodzicom wystarczyć. Są w Opolu lepsi i bardziej sympatyczni pediatrzy. Nie polecam.

Poszukiwałam lekarza do mojego dziecka, po kilku bezowocnych wizytach w przychodni.Pytałam koleżanki, zajrzałam do netu wybrałam dr i potwierdzam opinię.Warto skorzystać, polecam .

Potwierdzam pozytywne opinie które przeczytałam wcześniej.Tylko co zrobić gdy jest na urlopie?

Bardzo dobry lekarz, jestem w pełni usatysfakcjonowany wizytą.

Bardzo dobry lekarz, jestem w pełni usatysfakcjonowany wizytą.

Świetny fachowiec, trafiłam z polecenia,teraz polecam moim znajomym.

Świetny fachowiec, trafiłam z polecenia,teraz polecam moim znajomym.

Takich lekarzy powinno się eliminować. O godz drugiej w nocy zgłosiłem się do WCM z 2letnim synem który miał skurcze łydek z bólu biegał po ścianach w przerażliwym płaczu i pokazywał gdze go boli. W czasie wizyty lekarz zadawał głupie pytania typu: skąd pan wie że to łydki ? to konował a nie lekarz, nawet nie dotkną nóg aby określić stopień napięcia mięśni, zero zainteresowania, szkoda gadać, Poczułem się jak intruz. Pech chciał iż była to moja druga wizyta u tego pana w czasie nocnego dyżuru w szpitalu. Za pierwszym razem było tak samo.

Przemiły, sympatyczny, dobre podejście do dziecka. Jeździmy z synem do Pana doktora do poradni reumatologicznej. Polecam!

szkoda komentować, odmówił pomocy, nie przyjechał do dziecka, stwierdził że już na dzisiaj skończył pracę.