lekarz Jacek Płonka

Bardzo dobry lekarz, jestem w pełni usatysfakcjonowany wizytą.

Bardzo dobry lekarz, jestem w pełni usatysfakcjonowany wizytą.

Poszukiwałam lekarza do mojego dziecka, po kilku bezowocnych wizytach w przychodni.Pytałam koleżanki, zajrzałam do netu wybrałam dr i potwierdzam opinię.Warto skorzystać, polecam .

Potwierdzam - solidna firma, godny zaufania i polecenia innym.Potrafi nawiązać w kilka minut dobry kontakt z małym pacjentem, co ma duże znaczenie w dalszym postępowaniu.Diagnostyka i leczenie:konkretne, bez naciągania i wykonywania setek bzdurnych i niepotrzebnych badań, odsyłania do innych specjalistów:okulistów, laryngologów, alergologów, gastrologów..To wynika chyba z doświadczenia.

Potwierdzam opinię innych rodziców, z wyjątkiem tej pierwszej. Lekarz , a właściwiej doktor godny zaufania i polecenia. Specjalista od dużych i małych dzieci.

Potwierdzam opinię innych rodziców, z wyjątkiem tej pierwszej.
Lekarz , a właściwiej doktor godny zaufania i polecenia.
Specjalista od dużych i małych dzieci.

Lekarz naprawdę godny polecenia, skorzystałam z porady za namową koleżanki z pracy, po kilku tragicznych wizytach w poradni.

Mogę polecić Doktora z czystym sumieniem, korzystałem kilkakrotnie z porad.Czasem w okresie nawału pracy wyczuwam, że spieszy się choć nigdy tego nie powie.Nie wpływa to jednak na jakość porady, która zawsze jest na wysokim poziomie.Z drugiej strony jeśli policzyć czas dojazdu do pacjenta w godzinie szczytu , trudno się dziwić. Jest bardzo Ok

Jest OK,kompetentny i konkretny,bez zbędnych słów i opowiadania bzdetów dla mamusi i tatusia.Dogaduje się z dzieciakami. Konkretny gość Niestety ostatnio trudniej dostępny i często widać zamęczony przez pacjentów.Podobno obronił niedawno doktorat.

Miałam problem z dzieckiem ciągnący się od kilku miesięcy , lekarze z Przychodni , do których miałam zaufanie , nie potrafili choroby zdiagnozować.Poprosiłam na konsultację,za namową koleżanki i okazało sie, że dziecko ma wrodzoną wadę serca. Dziś Kubuś jest już po operacji kardiochirurgicznej w Zabrzu, czuje sie świetnie i dobrze rozwija. Polecam innym rodzicom - to b.dobry lekarz, nietuzinkowy.

Świetny fachowiec, trafiłam z polecenia,teraz polecam moim znajomym.

Świetny fachowiec, trafiłam z polecenia,teraz polecam moim znajomym.

Przemiły, sympatyczny, dobre podejście do dziecka. Jeździmy z synem do Pana doktora do poradni reumatologicznej. Polecam!