dr n. med. Jacek Politański

Chirurg ogólny

Jestem osobą mocno schorowaną, trzydziestoletnia cukrzyca poczyniła zniszczenie mojego organizmu.Destrukcja kości i stopa cukrzycowa doprowadziły mnie do Pana Doktora Politańskiego. Zawdzięczam mu ogromnie dużo, jako jeden z niewielu ratował moją nogę, robił wszystko aby nie doprowadzić do amputacji co sugerowali inni.Udało się, mam dwie nogi i będę na nich odwiedzał Pana Doktora nie raz aby okazać mu moją wdzięczność. Dziękuję Panie Doktorze.Dodam jeszcze, że uratowana dzięki Panu Doktorowi noga pozwoliła mi poddać się przeszczepowi trzustki i nerki co czyni mnie szczęśliwym człowiekiem.Nigdy Panu tego nie zapomnę.Wdzięczny Łukasz

Pragnę wyrazić moją opinie o Panu Doktorze Politańskim, który pomógł mojemu synowi w ratowaniu ciężko schorowanej nogi. Pan Doktor w sposób całkowicie bezinteresowny poświęcał mu czas a wrażliwość Pana Doktora , jego empatia odczuwana była w procesie leczenia nawet wtedy kiedy udzielał pomocy mojemu synowi w dni świąteczne w ramach wolnego czasu. Czy często spotyka się tak oddanych lekarzy ? Pan Doktor zasługuje na szacunek i uznanie w tym względzie. Po prostu wielki szacun .

Lekarz nie podał środka znieczulajacego w trakcie badania kolonoskopijnego. Przechodziłam badanie czwarty raz i nigdy badanie tak nie bolało jak w wykonaniu tego lekarza. Lekarz zignorował mój ból, ogromny ból, czym naraził mnie na ogromne cierpienie. Badanie wykonywała w centrum medycznym na ul Barskiej.

Pragne wyrazic moją opinie o Panu Doktorze Politańskim, który pomógł mojemu synowi w ratowaniu ciężko schorowanej nogi. Pan Doktor w sposób całkowicie bezinteresowny poswiecał mu czas

Trafiłam do doktora na dyzur, w nocy po ciezkim wypadku z rozległymi obrażeniami twarzy. Miałam wybite przednie zeby i połamane rece.Twarz szył mi ponad 4 godziny, gdzie brakowało skóry przesunął płat, przyszył prawie w całości oderwane ucho, złożył nos i ręce. Wykonał mi wszystkie potrzebne badania i wysłał w odpowiednie miejsce gdzie chirurgdzy szczekowi uratowali mi zęby. Wiem od pielęgniarek ze doktor zajmuje się troskliwie każdym chorym jak swoim najbliższym z rodziny. Nie wiem co by było, gdybym trafiła do innego lekarza, miałam wtedy 20 lat. Byłam oszpecona i nigdy nie wyszłabym na ulice. Wszyscy chirurdzy plastycy u których byłam na konsultacji byli pełni podziwu dla jego pracy, zważywszy, że robił to w nocy, na na SOR-ze w Szpitalu Miejskim. Nigdy doktorowi nie zapomnę co dla mnie zrobił.

Lekarz jakich dzisiaj mało ! Odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania (osobiście i telefonicznie) i wszystko dokładnie tłumaczy, poświęcając mnóstwo czasu, aby znaleźć odpowiednią i skuteczną metodę leczenia. Ma przy tym ogromną cierpliwość i świetne podejście do pacjenta i jego rodziny. Efekty leczenia od razu widoczne choć trochę czasu jeszcze musi upłynąć, aby wszystko się wygoiło. POLECAM z całego serca !

Dr J.Politański jest lekarzem kompetentnym, doświadczonym. Wyczerpujaco tłumaczy dany problem i odpowiada na każde pytanie, nie tylko podczas wizyty ale takze telefonicznie. jest bardzo uprzejmym, cierpliwym czlowiekiem. Robi wszystko co w jego mocy aby pacjent czul sie komfortowo i nie musial sie stresowac. Jak najbardziej polecam go wszystkim! Jest to lekarz o wielkim sercu. B.Maj

Bardzo dobry lekarz! Doświadczony, miły i bardzo cierpliwy. Potrafi pomóc pacjentowi zarówno przy wizycie jak i przez telefon. Wszystko wytłumaczy i zapewni bardzo dobre leczenie. Bardzo polecam :)

Dr Politański wzbudził moje zaufanie juz podczas pierwszej wizyty na której byłam u Niego z chorą babcią , gdyż jako jedyny,spośród wielu lekarzy, prawdziwie zainteresował się jej chorą nogą i nie zbył nas krótką rozmową. Widać było od razu , że chce pomóc mojej babci i wyleczył jej nogę.Dzięki niemu ustąpił ogromny ból. Jesteśmy Mu za to bardzo wdzięczni.Dr Politański jest świetnym specjalistą i bardzo miłym człowiekiem. Znajomi mówili , że to prawdziwy lekarz z powołaniem i zgadzam się z tym z całą pewnością.

Kompetenty lekarz, kontaktowy i komunikatywny. Poświęca czas, aby wytłumaczyć pacjentowi w zrozumiały sposób mechanizm działania choroby i obrany sposób leczenia. Nie traktuje pacjenta jak "półgłówka" z którym nie warto rozmawiać, jak czyni to większiosć lekarzy.