dr n. med. Jacek Politański

Znakomity lekarz, świetny specjalista.Kompetentny i rzeczowy. Przed i po zabiegu udzielił mi fachowych porad dotyczących dalszego leczenia. Jest serdeczny i uprzejmy.Polecam.

w pelni zgadzam sie z moim przedmowca. jakis czas temu mialem pecha trafic do tego pseudolekarza i na wlasnej skorze przekonalem sie, ze wyksztalcenie nie zawsze idzie w parze z kultura osobista i wiedza. okazal sie byc aroganckim czlowiekiem z waskim wachlarzem wiedzy. nie umial i nie mial ochoty mi pomoc.

Absolutnie nie zasługuje na miano lekarza! Zupełnie obce są mu słowa przysięgi Hipokratesa! Los pacjenta i jego zdrowie zupełnie go nie obchodzi! Bezczelny i niekompetentny! Nie zna skutków ubocznych działania leków przepisywanych swoim pacjentom - jeśli przychodzą i je zgłaszają tłumaczy się, że to nie przepisany przez niego lek je spowodował, etc.

Świetny lekarz,kompetentny, znający sie na swoim zawodzie i troszczący sie o swoich pacjętów. Zbigniew K.

Zbigniew K.

Doktor J.Politański to wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista. To profesjonalista. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Zdecydowanie polecam!!!

Specjalista przez duze "S", kompetentny, fachowy, zaangazowany. Dobro i zdowie pacjeta stoja u niego na pierwszym miejscu

Mój syn Paweł uległ wypadkowi. W szpitalu w Myślenicach przestawał oddychać, umierał. Jak to zobaczył doktor, od razu zoperował mu głowę i troszczył się o niego jeszcze kilka dni jak był nieprzytomny. Był szczęśliwy widząc mojego syna jak spaceruje za rękę ze swoją dziewczyną. Nigdy nie zasygnalizował nam, co dla nas zrobił! Ja i moja rodzina jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczni. Maria.

Nigdy nie zasygnalizował nam, co dla nas zrobił!
Ja i moja rodzina jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczni. Maria.

Kompetentny, ciepły, spokojny. Wszyscy pacjenci wychodzili zadowoleni z jego gabinetu i ja też:)

jest to lekarz naprawde bardzo dobry,któremu nie zależy na pieniondz ach tylko człowieku

Jacek Politański to lekarz z powołania z cała pewnością, razem pracowaliśmy w czasie jego studiów doktoranckich z biofizyki oraz jego pracy w DPS gdzie ujmował się za bezbronnymi ciężko chorymi ludźmi z Domu Opieki, egzekwując od innych lekarzy leczenie ich. To dowodzi,ze Politański to przede wszystkim dobry miłosierny człowiek a przy tym bardzo zdolny i kompetentny. Bardzo wielu ludzi duzo mu zawdziecza.

Bardzo wielu ludzi duzo mu zawdziecza.