lekarz Jacek Porada

Gorąco polecam! Przed wizytą wielki strach, po wizycie emocje opadły i na kolejną pójdę ze spokojem. Pan doktor bardzo miły i uprzejmy. Gabinet bardzo dobrze wyposażony.

Polecam Doktora z całego serducha !! Jak i położną Panią Danusię <3 super atmosfera oraz podejście do pacjenta.

Potraktował mnie arogancko i nieprzyjemnie, podobnie jego asystentka w centrum Medic w Bydgoszczy, brak standardów i fatalna komunikacja z pacjentkami. Stanowczo nie polecam.

Do Pana doktora Jacka Porady trafiłam przypadkiem na rutynowe badanie, ale od pierwszej wizyty jestem pod wrażeniem Jego profesjonalizmu i wspaniałego usposobienia. Nigdy nie czułam się tak zaopiekowana przez żadnego lekarza. Bardzo miły i uprzejmy, otwarty, a do tego najlepszy fachowiec w tej specjalizacji. Z pełną odpowiedzialnością za słowa, mogę nazwać Pana doktora lekarzem z powołania. Rekomenduję wizytę u Pana Doktora każdej kobiecie, nie tylko ze względu na profesjonalizm i wyjątkowe zaangażowanie, ale również z powodu wspaniałej atmosfery, jaką tworzy, u źródeł której stoi empatia, wielkie serce i doskonałe podejście ...

Rekomenduję wizytę u Pana Doktora każdej kobiecie, nie tylko ze względu na profesjonalizm i wyjątkowe zaangażowanie, ale również z powodu wspaniałej atmosfery, jaką tworzy, u źródeł której stoi empatia, wielkie serce i doskonałe podejście do pacjentki.
Wspaniały lekarz i człowiek.

Dr J.Porada to bardzo dobry specjalista. GODNY POLECENIA!! Uprzejmy,delikatny,cierpliwy. Nie znam innego tak oddanego pacjentce lekarza. Zaznaczam,że leczę się na NFZ.

Dr J.Porada to bardzo dobry specjalista.
GODNY POLECENIA!!
Uprzejmy,delikatny,cierpliwy.
Nie znam innego tak oddanego pacjentce lekarza.
Zaznaczam,że leczę się na NFZ.

Doktor Porada prowadził mi ciążę i wszystko przebiegało bezproblemowo, jestem bardzo zadowolona z kompetencji doktora

Gorąco polecam wszystkim dr J.Poradę. Jest to wspaniały człowiek,zawsze uśmiechnięty wita w drzwiach swego gabinetu każdą pacjentkę. Bardzo konkretny fachowiec w swojej dziedzinie. Byłam u kilku specjalistów,ale żaden nie zajął się mną tak jak w/w lekarz. Zaznaczam,że leczy mnie w ramach NFZ. SUPER SPECJALISTA-POLECAM!!!!!!

Gorąco polecam wszystkim dr J.Poradę.
Bardzo konkretny fachowiec w swojej dziedzinie.
Byłam u kilku specjalistów,ale żaden nie zajął się mną tak jak w/w lekarz.
Zaznaczam,że leczy mnie w ramach NFZ.
SUPER SPECJALISTA-POLECAM!!!!!!

moim zdaniem dobry fachowiec.lecze sie od kilku lat i nie mogę powiedzieć nic niedobrego. Korzystam z gabinetu NFZ

Jest miły prowadził moje dwie ciąże...

Jest miły prowadził moje dwie ciąże...

Polecam doktora, bardzo miła atmosfera i rzetelność!

Polecam doktora, bardzo miła atmosfera i rzetelność!