dr Jacek Porczyński

Psychoterapeuta, Psychiatra

Moim zdaniem wyjątkowo kompetentny. W pełni spełnia oczekiwania pacjenta, co widać nawet w twarzach ludzi opuszczających gabinet. W zależności od oczekiwań pacjentów zapisze potrzebne leki lub poprowadzi psychoterapeutyczną rozmowę. Ma bardzo miłą aparycję i uprzejmie traktuje pacjenta.

Polecam leczę się 2 lata i jest ok. konkretny i uprzejmy pozdrawiam

Polecam leczę się 2 lata i jest ok. konkretny i uprzejmy pozdrawiam

bardzo uprzejmy i wyrozumiały lekarz, nie narzuca nic pacjentowi; leki dobiera tak, żeby nie szkodziły a jedynie pomagały. Polecam

W porządku. Rzeczowo podchodzi do problemu. Słucha ze zrozumieniem i mówi zrozumiale. Po trzeciej wizycie zmienił mi częściowo diagnozę tłumacząc szczegółowo skąd wyniknął wcześniejszy błąd. Traktuje pacjenta podmiotowo a nie przedmiotowo jak wielu innych lekarzy. Nie dał mi nigdy odczuć problemu czasu trwania wizyty. Sam się musiałem dyscyplinować żeby nie zadawać niepotrzebnych pytań mając świadomość tego, że ktoś czeka za drzwiami. Zresztą u niego trzeba się liczyć z tym, że jest poślizg 30-40 minut od umówionej godziny. Po wizycie rozumie się czemu. Ogólnie szczerze polecam.

Dr Porczyński MNIE UPOKORZYŁ . Po tym co mi przepissał penis mi nie staje . Ponadto nic mnie nie cieszy i nie jestem szczęśliwy . Gorąco nie polecam . Zrobi z was warzywo .; Pozdrawiam

Choruję już od wielu lat i przerobiłam prawie wszystkich psychiatrów w Opolu. Ten lekarz wzbudził moje zaufanie . Należy do nielicznych lekarzy którzy autentycznie lubią swój zawód i pacjent na wizycie nie czuje się jak śmieć, co jest nagminne w przypadku wizyty z powodu chorób psychiatrycznych lub neuropsychiatrycznych. Do tego można się nieźle pośmiać, bo doktor ma fajne poczucie humoru.

PRZESTRZEGAM przed wizytą u Dr Porczyńskiego. Jest strasznie agresywny . Swoją agresje przejawia po przez przepisywanie pacjentom strasznie silnych środków psychotropowych . Mam wrażenie jakby sam nie wiedział co leczy . Jestem zaniepokojony tym że na lekkie zaburzenia przepisał mi jeden z najsilniejszych środków neuroleptycznych !!!!!!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA NIEGO

Zdecydowanie polecam dr Porczyńskiego, dobrze dobiera leki, niebagatelizuje żadnego problemu, poświęca pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzebuje, potrafi postawić człowieka na nogi. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.

polecam ! przeczytajcie sobie skutki uboczne na aspirynie.... bez przesady ! lekarz z powołania, wszystko spokojnie tłumaczy, nie pogania, bardzo spokojny.

NIE POLECAM !!! JESTEM MĘŻCZYZNĄ Na skutek " LEKU " , Który mi przepisał DR Porczyński , doszło u mnie do zaburzeń hormonalnych i zazeły mi ROSNĄĆ CYCKI .

NIE POLECAM !!! JESTEM MĘŻCZYZNĄ