dr Jacek Porczyński

Psychoterapeuta, Psychiatra

Niepolecam . Dr Porczyński podczas wizyty niewymienił mi nawet jakie możliwe skutki uboczne mogą wystąpić pod wpływem działania leków . Podczas gdy producęci leków wymieniają cały wachlaż możliwych działań niepożądanych w tym ZZN (złośliwy zespół neuroleptyczny ) , który może nawet zakończyć się śmierią , jak podaje wikipedia : http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82o%C5%9Bliwy_zesp%C3%B3%C5%82_neuroleptyczny

nic dodać nic ująć..... Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Trafnie dobrane leki i zdecydowana poprawa mojego stanu zdrowia psychicznego to efekt zaledwie trzech wizyt. Gorąco polecam tego lekarza.

nic dodać nic ująć.....

Cierpliwy,wyrozumiały lekarz poleciła bym jego każdej osobie,aby takich lekarzy było więcej.

Przesympatyczny lekarz. Spokojny i cierpliwy. Po raz pierwszy lekarz poświęcił mi tyle czasu.

Bardzo się bałam wizyty u psychiatry, ale pan doktor był bardzo miły i uprzejmy. Nie bagatelizował moich problemów. Cierpliwie wszystko wyjaśniał. Był taktowny. Pytał mnie parę razy, czy cena leków nie jest za wysoka.Poświęcił mi tyle czasu ile chciałam. Nigdy nie wyszłam z gabinetu z poczuciem, że byłam tam na krótko. Polecam !!

Bardzo kontaktowy, wzbudzajacy zaufanie, cierpliwy i cieply

Bardzo kontaktowy, wzbudzajacy zaufanie, cierpliwy i cieply

polecam zdecydowanie. bardzo miły pan. poświęcił mi więcej czasu (normalnie wizyta trwa godzinę , abyłam poł godz. dłużej)

Generalnie lekarz sprawia dobre wraznie , ale jest jakiś niepewny . Osobiscie niepolecam . Przepisuje leki których niestosuje sie w moim schorzeniu . Ponadto Korzystałem z porady 4 róznych lekarzy i każdy z nich wystawił inna diagnozę . Czy Ci lekarze psychiatrzy wogule wiedzą co robią ??

przychylam się do powyższych bardzo dobrych opinii na temat dr Porczyńskiego. Świetne podejscie do pacjenta, wyrozumiały i uważnie słucha. Wzbudza zaufanie i jest bardzo uprzejmy. Oby było więcej takich lekarzy, z rewelacyjnym kontaktem z pacjentem.

bardzo dobry lekarz, o dobrym kontakcier z pacjentem.

bardzo dobry lekarz, o dobrym kontakcier z pacjentem.