dr n. med. Jacek Postępski

Reumatolog

Doktor jest nie tylko wspaniałym, mądrym, kompetentnym lekarzem, świetnym fachowcem troszczącym się o pacjenta ale również dobrym człowiekiem z fantastycznym podejściem do dzieci. Na chorobie naszego dziecka poznał się bardzo szybko, chociaż zazwyczaj rozpoznanie takiego schorzenia może trwać nawet do kilku miesięcy. Lekarz z powołania. Cenię i podziwiam. Życzę naszej służbie zdrowia więcej takich lekarzy. a studentów doktora nawołuję do brania przykładu.

Wiadomo jak to dzieci reagują na myśl o wizycie u lekarza. Doktor jest jednak wyjątkiem od reguły. Dziecko nie ma obaw przed wizytami, a lekarz ku mojemu zdziwieniu bardzo miło i sposób zabawowy bada małych pacjentów. Świetna metoda i sposób zaangażowania. Polecamy lekarza wszystkim rodzicom. Pozdrawiamy

Świetny specjalista reumatolog. Chodzę do niego z moim 5miesiecznym synkiem i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty.wiele razy było tak ze nawet mimo wielu pacjentów przyjmował mnie chętnie.

Podejście mało kompleksowe,nieprzyjemny i bardzo oszczędny w zlecaniu badań!

Podejście mało kompleksowe,nieprzyjemny i bardzo oszczędny w zlecaniu badań!

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Lublin"?

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie
20-954 Lublin